Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:10 Siyah Beyaz Aşk

  Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. 2017 20.Bölüm Tür: Dram, Pembe dizi Yönetmen: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç.

 • 03:45 Bodrum Masalı

  Herkes Haydar Efe ile Üzüm'ün düğünü için bir araya geliyor. 2016. 18.Bölüm. Tür: Dram, Duygusal. Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin. Oyuncular: Timuçin Esen, Murat Aygen, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam.

 • 06:15 Ayça Şen İle Ortaya Karışık

  Ayça Şen'le Ortaya Karışık'ta her bölüm farklı konular işlenmektedir. 2012 3.Bölüm Tür: Kültür Sanat Programı. Yönetmen: Sevcan Tıknas. Anlatan: Ayça Şen.

 • 06:50 Mutfağım

  Sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı, hafta içi her gün ekrana gelen ve her bölümde başka bir şehre konuk olunan yemek programı. 2012 30.Bölüm Tür: Yemek Programı. Yönetmen: Veli Şimşek.Hazırlayan ve Sunan: Nursel Ergin.

 • 08:00 Yaralı Kuşlar

  Meryem ve Ömer’in mutlu giden hayatları babaları Durmuş’un hapisten çıkmasıyla bir anda değişir. Durmuş sürpriz bir şekilde evine döner. Bu olay çocuklar üzerinde şok etkisi yaratır. Durmuş’un ise aklında tek bir şey vardır. O da nereden para kazanacağım düşüncesidir. 2019 32. Bölüm Tür: Dram, Aile Oyuncular: Gizem Arıkan, Ayşen İnci, Özgür Özberk.

 • 09:00 Kayıp Şehir

  İrfan: "Kadir, Aysel'e aşık mısın?". 2012. 25. Bölüm. Tür: Drama. Yönetmen: Cevdet Mercan. Oyuncular: Gökçe Bahadır, Tugay Mercan, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Ahmet Mekin, Elifcan Ongurlar, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Taner Ölmez.

 • 10:40 Binbir Gece

  Oğlunu kaybetme korkusu yaşayan ve tedavi parası için çırpınan Şehrazat, hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır. Şehrazat hayatının en önemli seçimini yapmak zorundadır. 2006. 82.Bölüm Tür: Drama. Yönetmen: Kudret Sabancı. Oyuncular: Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun.

 • 12:10 Çalıkuşu

  Kamran ile Feride'nin ayrılığını fırsat bilen Azelya, türlü oyunlarla Kamran'a yaklaşmaya çalışır. Yürek sancısı çeken Kamran bu oyuna gelecek mi? Yusuf, Müjgan'ın aşkına karşılık verir. Besime Hanım da Necmiye'nin Yusuf'la evlenmesini uygun bulur. Necmiye, bu karardan henüz habersizdir. 2013. 14.Bölüm Tür: Drama. Yönetmen: Çağan Irmak, Doğan Ümit Karaca. Oyuncular: Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Deniz Celiloğlu, Begüm Kütük.

 • 14:10 Siyah Beyaz Aşk

  Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. 2017 19.Bölüm Tür: Dram, Pembe dizi Yönetmen: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon Oyuncular: İbrahim Çelikkol, Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç.

 • 16:40 Keşanlı Ali Destanı

  Keşanlı Ali’nin mahallede yeni bir kahvehane açacağı haberi bomba etkisi yaratır. Başta Sipsi olmak üzere Teke Kazım ve Çakal Rüstem bu durumdan hiç haz etmemekle birlikte, seslerini de çıkartamazlar. 2012 17.Bölüm Tür: Drama. Yönetmen: Çağan Irmak. Oyuncular: Ali Rıza Erol , Nejat İşler , Belçim Erdoğan , Hale Akınlı , Mihriban Er , Şamil Kafkas.

 • 18:40 Bizim Yenge

  Ailenin umudu yetenek yarışması. 2012. 9. Bölüm. Tür: Drama Yönetmen: Aydın Bulut. Oyuncular: Şebnem Bozoklu, İlker Aksum , Tülin Özen, Yetkin Dikinciler , Ayşenil Şamlıoğlu.

 • 20:15 Poyraz Karayel

  Ayşegül ölümle burun buruna gelen babası için düşünmeden ateşe atlar. Ama Ayşegül ve Bahri içeride mahsur kalırlar. Poyrazlar son anda yetişerek onları dışarı çıkarmayı başarırlar. Fakat Bahri'nin durumu kritiktir. 2014. 40.Bölüm Tür: Dram. Yönetmen: Çağrı Lostuvalı. Oyuncular: İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Ali İl, Mustafa Alabora, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Ataberk Mutlu, Emel Çölgeçen.

 • 22:40 Çatı Katı Aşk

  Romantik komedi türündeki "Çatı Katı Aşk" dizisinin oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz gibi isimler yer alıyor. 2020 14.Bölüm Tür: Komedi Yönetmen: Barış Yöş Oyuncular: Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı.

Back to top