Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:40 Tapılacak Kadın

  Şarkıcı Türkan Ay, üniversite öğrencisi olan ve saz çalan Ömer'e aşık olur. Fakat aralarına giren bir kişi bu aşkı bozar.Fakat ortada bir bebek vardır. Ömer, aşkını unutmak için memleketi terk eder ve çoçuğuda bir yakınına bırakır.Türkan yıllarca çoçuğunu göremeyecektir. Tapılacak Kadın Tür: Dram Yönetmen: Nejat Saydam Oyuncular: Türkan Şoray, Murat Soydan, Ali Şen, Muzaffer Tema, Arap Celal.

 • 00:50 Malkoçoğlu

  Sırp Kralının ölümünden sonra oğulları arasında çıkan taht kavgasına son vermek isteyen Sultan Mehmet bu iş için Malkoçoğlu Ali Bey’i görevlendirir. Malkoçoğlu Tür: Macera , Tarih Yönetmen: Süreyya Duru Oyuncular: Cüneyt Arkın, Selma Güneri, Semih Sergen, Gülbin Eray.

 • 02:30 Sis

  Köyde, geçim şartları zorlaştıkça köylüler çareyi göç etmekte bulur. Hüseyin, göç edenlerin topraklarını ucuza satın almaya çalışır. Sadece Mehmet topraklarını Hüseyin'e satmaz. Köyün muhtar'ı, bekçi İbrahim’i, Mehmet’i öldürmeye ikna eder. Böylece İbrahim'in sevdalı olduğu Mehmet’in karısı Fatma ile de evlenebileceğini söyler. İbrahim cinayeti işler, suç başkasının üzerine yıkılır. Fakat gerçeklerin ortaya çıkması uzun sürmez. Sis Tür: Melodram Yönetmen: Faruk Turgut Oyuncular: Perihan Savaş, Halil Ergün, Erdal Özyağcılar, Ülkü Ülker, Metin Çekmez, Ferdi Akarnur.

 • 03:50 Izdırap Şarkısı

  Babasını ve annesini kaybeden Murat’ ı, amcası Osman Kaptan yanına alıp, iki kızından ayırmadan büyütür. Pervin, delidolu bir kızdır. Doğuştan koltuk değneklerine mahkûm olan Nedret ise içe kapanıktır. Murat çocukluğundan beri Nedret’e yakınlık duymaktadır. Büyüyüp kaptan olduğunda ilgisi aşka dönmüştür. Nedret de onu sevmektedir. Ancak ailelerinin bundan haberi yoktur. Izdırap Şarkısı Tür: Romantik Yönetmen: Mehmet Dinler Oyuncular: Murat Soydan, Feri Cansel, Erol Taş, Mine Mutlu.

 • 05:20 Yuvasız Kuşlar.

  Ferdi, babası hastalanınca ailesine bakmak zorunda kalır. Üstelik babasının, patronu Hilmi’ye yüklü miktarda borcu vardır. Borcunu ödemek için Hilmi’nin giyim mağazasında çalışan Ferdi bir yandan da küçük mekânlarda canlı müzik icra etmektedir. O sırada tatil yapmak üzere şehre gelen Tuğba adında bir turist rastlantı sonucu Ferdi ile tanışır. Bu sırada Ferdi’nin babası ölür ve Hilmi’nin haciz tehditleri karşısında Ferdi çalışmak üzere İstanbul’a gider. Yuvasız Kuşlar Tür: Melodram Yönetmen: Natuk Baytan Oyuncular: Ferdi Tayfur, Perihan Savaş, Aliye Rona, Turgut Özatay, Macit Flordun, Reha Yurdakul.

 • 07:00 Bir Çiçek Üç Böcek

  Suna babası ölünce kimsesiz kalır. Gazinolarda şarkıcılık yapmak için iş arar. Ancak bir türlü istediği gibi bir iş bulamaz. İş başvurusu için gittiği bir gazinoda Rüştü adında bir adamla tanışır. Gerçek adı Orhan olan bu adam, arkadaşlarıyla beraber Suna’ya yardım etmeye çalışacaktır. Bir Çiçek Üç Böcek Tür: Komedi Yönetmen: Süha Doğan Oyuncular: Orhan Günşiray, Leyla Sayar, Necdet Tosun, Hüseyin Baradan, Suphi Kaner, Melahat İçli.

 • 08:40 Evet mi Hayır mı ?

  Erol’un kardeşi Orhan, düşmanları Necmi ve Recep ile kavga eder. Kavga edenlerin hepsi nezarete atılır. Ancak tarafların birbirlerine düşmanlıkları nezaretten çıktıktan sonra da devam eder. Erol, peşinde koştuğu kadınlardan birinin evinde Nevin ile karşılaşır. Nevin, evlerde dikiş ve gündelikçilik yaparak hayatını kazanmaktadır. Erol ile Nevin birbirlerine âşık olurlar ve evlenmek isterler. Ancak ikisinin de bilmediği bir şey vardır. Evet mi Hayır mı ? Tür: Komedi Yönetmen: Sırrı Gültekin Oyuncular: Perihan Savaş, Aytaç Arman, Orçun Sonat, Halit Akçatepe.

 • 10:10 Battal Gazi'nin İntikamı

  Film, karısı öldürülen, çok sevdiği çocuğu kaçırılan Battal Gazi, Bizans' tan aldığı intikamı anlatıyor. Battal Gazi'nin İntikamı Tür: Tarihi Yönetmen: Natuk Baytan Oyuncular: Cüneyt Arkın, Meral Zeren, Bilal İnci, Reha Yurdakul, Sertan Acar.

 • 11:50 Çalsın Sazlar

  Mahmut, muhasebeci olarak çalışmaktadır. Maaşıyla ay sonunu zor getirebilmektedir. Eşi Perihan’ın hiç bitmeyen istekleri ve kayınpederinin cimriliği yüzünden hayatı çekilmez bir hâl almıştır. Mahmut’un hayatı karısının doğum gününü kutlamak için gittikleri bir gazinoda bir anda değişir. Bir şarkıya eşlik ettiği sırada gazino sahibi, Mahmut’un sesini duyar ve sahneye çıkmasını teklif eder. Çalsın Sazlar Tür: Komedi Yönetmen: Temel Gürsu Oyuncular: Müjdat Gezen, Perran Kutman, Öztürk Serengil, Alev Sayın.

 • 13:30 Otobüs Yolcuları

  Kemal, İleri görüşlü bir belediye otobüsü şoförü'dür. Zaman içinde yolcularından üniversite öğrencisi olan Nevin'e ilgi duyar. Nevinin babası, site yapmak vaatleriyle fakir mahalle halkını sömüren bir üçkağıtçıdır. Kemal, ezilen sınıfta birlikte olup ezenlere, özellikle de sevdiği kızın babasına tavır alır. Nevin'e babasının yaptığı üçkağıtları kanıtlayacaktır. Otobüs Yolcuları Tür: Dram Yönetmen: Ertem Göreç Oyuncular: Ayhan Işık, Türkan Şoray, Salih Tozan, Suna Pekuysal, Selahattin Yazgan.

 • 15:20 Sis

  Köyde, geçim şartları zorlaştıkça köylüler çareyi göç etmekte bulur. Hüseyin, göç edenlerin topraklarını ucuza satın almaya çalışır. Sadece Mehmet topraklarını Hüseyin'e satmaz. Köyün muhtar'ı, bekçi İbrahim’i, Mehmet’i öldürmeye ikna eder. Böylece İbrahim'in sevdalı olduğu Mehmet’in karısı Fatma ile de evlenebileceğini söyler. İbrahim cinayeti işler, suç başkasının üzerine yıkılır. Fakat gerçeklerin ortaya çıkması uzun sürmez. Sis Tür: Melodram Yönetmen: Faruk Turgut Oyuncular: Perihan Savaş, Halil Ergün, Erdal Özyağcılar, Ülkü Ülker, Metin Çekmez, Ferdi Akarnur.

 • 16:50 Güvercinim

  Elif ve Doğan evlenmek isterler. Ancak Elif’in babası kızını başka birine vermek istemektedir. Bunu duyan Doğan da Elif’i kaçırır ve evlenirler. Zaman ilerledikçe çocukları olmayan Elif ve Doğan hakkında köyde dedikodular yayılır. Bu dedikodulara karşı Doğan’ın babası, oğlunun çocuk sahibi olması için yeniden evlenmesini ister. Güvercinim Tür: Dram Yönetmen: Yavuz Yalınkılıç Oyuncular: Mahmut Hekimoğlu, Belkıs Akkale, Aliye Rona, Neriman Köksal.

 • 18:20 Tamam mı? Devam mı?

  Birbirine aşık iki gencin gazete ilanıyla başvurdukları iş sonucunda başları beladan kurtulmaz. Tamam mı? Devam mı? Tür: Komedi Yönetmen: Sırrı Gültekin Oyuncular: Orçun Sonat, Füsun Önal, Gazanfer Özcan, Pekcan Koşar.

 • 19:50 Nikah Masası

  İki genç yaşadıkları kenar mahallede zorluklarla hayata tutunmaya çalışır. Evlenecek parayı bulamadıkları için düğünü sürekli ertelerler. Bahar çalıştığı güzellik salonunda Selma ile tanışır. Selma, onu haftada birkaç kez evinde manikür yapması için çağırır. Bahar gittiği evde Selma'nın oğlu Cem ile tanışır. Cem, Bahar'ın sarhoş bir anında ona sahip olur. Bu esnada Ümit, Ankara'ya ses sanatçısı olmak amacıyla gitmiştir. İstanbul'a döndüğünde acı gerçek ile yüzleşir. İki âşık için zor günler başlar. Nikah Masası Tür: Melodram Yönetmen: Temel Gürsu Oyuncular: Ümit Besen, Banu Alkan, Güner Ümit, Suzan Avcı, Bülent Kayabaş, Funda Güngörmüş.

 • 21:30 Katma Değer Şaban

  Kadir, bir nakliyat şirketinde çalışır. Bir gün iş yerinde kendisine bir tuzak kurulur. Kadir, üzerine atılan iftirayı açıklığa kavuşturması için Almanya’daki oğlu Şaban’dan yardım ister. Ancak Kadir, uzun yıllar görmediği oğluyla ilk karşılaşmasında hayal kırıklığı yaşar. Bununla birlikte Şaban, suçluları bulmak için her şeyi önceden tasarlamıştır. Katma Değer Şaban Tür: Komedi Yönetmen: Memduh Ün Oyuncular: Kemal Sunal, Filiz Ersürer, Sevda Aktolga, Eray Özbal, Dinçer Çekmez, Reha Yurdakul.

Back to top