Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:20 Bire On Vardı

  İstanbul’a zengin olma hayalleriyle gelen Mehmet, iş bulamayınca hırsızlık yapar. İşlediği suçun ızdırabıyla bir gece kulübüne gider. Kulüpte dansçı olarak çalışan Fatma ile tanışır. Fatma’ya yaşadıklarını anlatır. Fatma da ünlü olma hayalleriyle geldiği İstanbul’da gece kulübüne düşmüştür. Fatma çaldığı parayı iade etmesi için Mehmet'i ikna eder, fakat bu sefer de önlerine daha büyük bir sorun çıkar. Bire On Vardı Tür: Dram Yönetmen: Memduh Ün Oyuncular: Fatma Girik,Tamer Yiğit,Nuray Uslu,Hüseyin Baradan,Süha Doğan,Diclehan Baban.

 • 01:50 Belalılar

  Babalık, Selim’in küçük yaşta elinden tutar ve kendi oğlu gibi yetiştirir. Selim işinde mahir bir dolandırıcı olur. Yaptıkları son işte, bilmeden Uskumru’nun parasını çarparlar. Uskumru, kabzımallık yapan bir mafya babasıdır. Uskumru, Babalık ve Selim’in peşine adamlarını yollar. Babalık öldürülür. Selim ise Babalık’ın eski dostu Beleşçi Ahmet ile Uskumru’dan intikam almak için büyük bir oyunun içine girecektir. Belalılar Tür: Macera, Aksiyon, Suç Yönetmen: Melih Gülgen Oyuncular: Cüneyt Arkın, Ahmet Mekin, Tülin Örsek, Erol Taş, Diclehan Baban, Osman Alyanak.

 • 03:30 Döner Ayna

  Konu: Bir toprak ağasından intikam almak için and içen bir kadın, annesinin baş düşmanı ağanın kızına sevdalanan bir kahya ve bir genç kızın öyküsü.\n Tür: Dram – Polisiye Yönetmen: Süreyya Duru Oyuncular: Hülya Koçyiğitoğlu , Burçin Oraloğlu , Ulvi Uraz.

 • 05:20 Leyla İle Mecnun

  Amca çocukları olan Leyla ile Ali çocuk yaşta birbirlerini ömür boyu seveceklerine dair yemin ederler. Fakat Ali’nin ailesi farklı bir yere göç edince ikili birbirinden ayrılmak zorunda kalır. İkilinin yolları yıllar sonra tekrar kesişir. Bir araya gelen iki genç evlenmek ister. Fakat aileler arasındaki kavga ve Leyla ile evlenmek isteyen Hamza’nın plânları evliliklerine engel olur. Leyla İle Mecnun Tür: Dram-Duygusal Yönetmen: Duygu Sağıroğlu Oyuncular: Kadir İnanır, Fatma Girik, Kerim Afşar, Serpil Gül, Reha Yurdakul.

 • 07:00 Gençlik Rüzgarı

  Fatmanın Annesi, evi terkederek ilişkisi olduğu birkaç sokak ötedeki zengin bir adam olan Orhan' a kaçar. Aynı gün babası kaza geçirerek kötürüm kalır. Annesi, Fatmanın gelip yalvarması üzerine, gönülsüzce eve geri döner. Zaman geçer Fatma ile Mehmet büyümüş Teknik Üniversite' ye gitmektedirler.Fatmanın annesi bu defa başka birini bulur, Annesini yola getirmek için babasına söylemekle tehdid eden Fatma için Mehmet' te endişelenmektedir. Gençlik Rüzgarı Tür: Komedi-Dram Yönetmen: Nejat Saydam Oyuncular: Türkan Şoray, Ediz Hun, Neriman Köksal, Süleyman Turan, Bedia Muvahhit, Reha Yurdakul.

 • 09:00 Dil Yarası

  Babasının katilini bulmak için ailesiyle birlikte İstanbul'a gelen taşralı gencin bir öyküsü. Orhan , İstanbul'da ünlü bir işadamının kızına koruma görevlisi olur. Kızla aralarında duygusal bir ilişki başlar.Ancak evlenecekleri sırada babasının katilinin, sevdiği kızın babası olduğunu öğrenir. Dil Yarası Tür: Dram Yönetmen: Yaşar Seriner Oyuncular: Orhan Gencebay, Yaprak Özdemiroğlu, Hayati Hamzaoğlu, Hülya Tuğlu.

 • 10:30 İsa, Musa, Meryem

  İsa, üvey kardeşi Musa ile büyür. Musa, köyden Meryem adında bir kadına âşıktır ve evlenmek ister. Ancak işlediği bir suçtan dolayı köyden kaçıp saklanmak zorunda kalır. O süreçte Meryem'le İsa evlenir. Yıllar sonra Musa geri döner. İsa, Musa ve Meryem çıktıkları bir yolculukta yüzleşecektir. İsa, Musa, Meryem Tür: Dram Yönetmen: Faruk Turgut Oyuncular: Tarık Akan, Meral Konrat, Oktay Sözbir, Günay Güner, Enver Dönmez, Şeref Çokşeker.

 • 12:00 Ömer Hayyam

  Nişabur’ un zalim valisi, Ömer Hayyam’la babasını esir alarak taş ocağında çalıştırır. Valinin oğlu Sadık, Ömer’in yaşlı babasını öldürür. Ömer, bir yolunu bularak esir tutulduğu zindandan kaçar. İntikam almak için kendisini yetiştirir. Zamanla hem iyi bir silahşor hem de ünlü bir şair olur. Maske takarak Kara Hayalet lakabını alan Ömer, Sadık’a karşı mücadele eder. Ömer Hayyam Tür: Tarih Yönetmen: Tunç Başaran Oyuncular: Orçun Sonat, Bahar Erdeniz, Halit Akçatepe, Seyyal Taner.

 • 13:20 Tehlikeli Oyun

  Taksi şoförlüğü yapan Ahmet, iş adamı Ekrem Kirişçi’ nin özel şoförlüğünü yapmaya başlar. Ekrem Bey’in evine yakın bir köşkte hizmetçilik yapan Ayşe’ye âşık olur. Ancak Ayşe, Ahmet’in iş adamı Ekrem olduğunu zanneder. Ahmet de gerçeği Ayşe’ye açıklayamaz. Tehlikeli Oyun Tür: Yönetmen: Semih Evin Oyuncular: İzzet Günay, Pervin Par, Vahi Öz, Necdet Yakın, Kenan Pars.

 • 15:00 Belalılar

  Babalık, Selim’in küçük yaşta elinden tutar ve kendi oğlu gibi yetiştirir. Selim işinde mahir bir dolandırıcı olur. Yaptıkları son işte, bilmeden Uskumru’nun parasını çarparlar. Uskumru, kabzımallık yapan bir mafya babasıdır. Uskumru, Babalık ve Selim’in peşine adamlarını yollar. Babalık öldürülür. Selim ise Babalık’ın eski dostu Beleşçi Ahmet ile Uskumru’dan intikam almak için büyük bir oyunun içine girecektir. Belalılar Tür: Macera, Aksiyon, Suç Yönetmen: Melih Gülgen Oyuncular: Cüneyt Arkın, Ahmet Mekin, Tülin Örsek, Erol Taş, Diclehan Baban, Osman Alyanak.

 • 16:40 Tatlı Nigar

  Bir sazlıkta tek başına yaşayan Ahmet, pavyonlarda şarkı söyleyen Nigar’la tanışır. Birbirlerini severler ve Ahmet kadını yaşadığı yere götürür. Kasabanın milyoneri İskender de bu sırada Nigar’a aşık olur. Bir süre İskender’in köşkünde yaşarlar ve Nigar ile evlenmeye karar verirler. Ancak Nigar’ın bir bar kadını olması işi bozar. Bu arada yaşananlardan sonra köyüne dönmeye karar veren Ahmet trene bindiği sırada Nigar’la karşılar. Tatlı Nigar Tür: Dram Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Türkan Şoray, Erol Taş, Aliye Rona, Bulut Aras, Asuman Arsan.

 • 18:20 Bıçkın

  Ali, Zehra ile komşudur ve Zehra'ya deli divane aşıktır. Zehra ise ünlü aktör Kemal Sunal'ı sevmektedir. Kemal Sunal ise başının belası olan Zehra'dan sürekli kaçmaktadır. Ali arkadaşı Osman ile birlikte bir plan yapar. Zehra'ya ulaşmanın tek yolu o çok benzediği Kemal Sunal'ın yerine geçmektir. Kemal Sunal'ı kaçırırlar ve Ali Kemal Sunal'ın yerine geçerek Zehra'ya daha yakın olur. Bıçkın Tür: Komedi Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Kemal Sunal, Nilgün Belgün, Necati Bilgiç, Nevzat Okçugil, Ayten Erman.

 • 20:00 Aşkların En Güzeli.

  Zengin bir muhitte elektrik tamirciliği yapan Kadir, bir gün tamirat için ünlü bir iş adamının evine gider. Burada Lale ile tanışır. Kısa sürede birbirine âşık olan ikili evlilik kararı alır. Ancak Lale’nin ailesi evliliğe kesin olarak karşıdır. Lale, ailesine rağmen kararından vazgeçmez ve Kadir’le evlenir. Ancak Lale bir süre sonra eski yaşamını özlemeye başlar. Aşkların En Güzeli Tür: Dram Yönetmen: Osman F. Seden Oyuncular: Kadir İnanır, Banu Alkan, İhsan Yüce, Dilek Saraç.

 • 21:30 Hasret

  Küçüklüğünden beri okumayı hayal eden ve sokaklarda büyüyen Mehmet iyi ruhlu ve sesi çok güzel olan bir gençtir. Ailesini bir trafik kazasında yitiren ve geçici bir hafıza kaybı yaşayan Necla tesadüf eseri karşılaştığı Mehmet'i ailesinin ölümüne sebep olan kişi zannederek şoka girer. Hasret Tür: Dram Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Oyuncular: Müslüm Gürses, Oya Palay, Merih Fırat, Baykal Kent.

 • 23:30 Yakışıklı

  Filmde, evlendikten sonra geçim sıkıntısı çeken bir çiftin yaşadıkları konu edilir. Bir gazete şirketinin dağıtımcısı olarak çalışan Selim artık evlenmek ister. Kardeşinin tavsiyesiyle şirket için kullandığı telsizden kendisine kız arkadaş arar. Bir gece telsiz vasıtasıyla Aliye adında aynı şirkette çalışan bir kadınla konuşur. Birkaç gün içinde tanışıp evlenirler. Kısa süre içerisinde evlenen çift yeni bir düzen kurmakta zorlanacaktır. Yakışıklı Tür: Komedi Yönetmen: Orhan Aksoy Oyuncular: Kemal Sunal, Ayşegül Uygurer, Turgay Aksoy, Turhan Yakarlar ve Ülkü Ülker.

Back to top