Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:00 Blaze

  Teksas Kanunsuz Müzik hareketinin öncüsü olan Blaze Foley, taşrada büyümüş, alkolik, neredeyse konuştuğu anlaşılmayan bir adamdır. Gitarı eline aldığında insanlarda uyandırdığı yalnızlık ve özlem duygularıyla herkesin dikkatini çeker. Yaptığı şarkılarla yıldızı parlayan ünlü müzisyenin, hayatının aşkı, çocukları ve kendi ölümü acı tatlı bir hikayeyle izleyicisiyle buluşuyor. Blaze (Blaze) Tür:Dram,Müzik,Tarih; Yönetmen:Ethan Hawke; Oyuncular:Ben Dickey,Alia Shawkat,Josh Hamilton.

 • 02:15 Bir Zamanlar Londra'da

  1930’lu yılların İngiltere’sinde geçen filmde, İtalyan Sabinis ve İngiliz White ailesi West End şehrinin yeraltı dünyasını ellerinde tutar. Öte yandan Londra’nın en kötü şöhretli gangsterlerinden olan Billy Hill ve Jack 'Spot' Comer isimli adamlar 2. Dünya Savaşı’nı fırsat bilerek yeraltı dünyasını ele geçirir. Bir Zamanlar Londra'da (Once Upon A Time In London) Tür:Suç; Yönetmen:Simon Rumley; Oyuncular:Terry Stone,Leo Gregory,Holly Earl.

 • 04:15 İnci Küpeli Kız

  17 yaşındaki Griet, babası bir iş kazasında kör kalınca ailesini geçindirmek için çalışmak zorunda kalır ve ressam Johannes Vermeer’in evinde hizmetçi olarak işe başlar. Vermeer, onun yetiştirilme tarzı ve eğitim düzeyine rağmen, renkler ve ışığı algılama kabiliyetini fark ederek, onu resimlerinin gizemli dünyasına çeker. Bu ortak yön, gün geçtikçe onları birbirine yakınlaştıracaktır. İnci Küpeli Kız (Girl With A Pearl Earring) Tür:Dram,Romantik; Yönetmen:Peter Webber; Oyuncular:Scarlett Johansson,Colin Firth,Tom Wilkinson.

 • 06:15 44. Çocuk

  Sovyetler Birliği’nin Stalin döneminde gözden düşmüş bir Rus ajanı olan Leo’ya ülkedeki çocuk cinayetlerini araştırması için bir görev verilir. Ajan cinayetlerin üst seviyede bir parti lideri ile alakalı olduğunu ortaya çıkarınca sürgün edilir. Leo, eşi Raisa’nın da yardımıyla bu karanlık dosyayı çözmeye kararlıdır. 44. Çocuk (Child 44) Tür:Suç,Gerilim; Yönetmen:Daniel Espinosa; Oyuncular:Tom Hardy,Gary Oldman,Noomi Rapace.

 • 08:45 Saklı

  Bir televizyon kanalında çalışan Georges’in mutlu bir evliliği vardır. Bir gün kimden ve nereden geldiği bilinmeyen bir paket alan çift, paketin içinden Georges'un ailesiyle birlikte çekilmiş görüntülerinin olduğu bir video kaset çıkınca şok geçirirler. Bunun üzerine ailesinin tehlikede olduğunu düşünen adam, paketi göndereni bulmak için harekete geçer. Saklı (Cache (Hidden)) Tür:Gizem,Dram,Gerilim; Yönetmen:Michael Haneke; Oyuncular:Daniel Auteuil,Juliette Binoche,Annie Girardot.

 • 11:00 Dünyada Bir Gece

  Beş taksi, beş şehir ve bir gece… Los Angeles'ta taksiyle evine giderken iş bağlamaya çalışan bir menajer, aradığı yıldızı taksi şoföründe keşfeder… New York'ta palyaçoya benzeyen ve şair gibi konuşan Alman bir taksi şoförü direksiyonu müşterisine bırakır… Paris'te yakışıklı Afrikalı bir adamın taksisine binen kör bir kadın arasında beklemediği bir etkileşim olur… Dünyada Bir Gece (Night On Earth) Tür:Komedi,Dram; Yönetmen:Jim Jarmusch; Oyuncular:Winona Ryder,Gena Rowlands,Giancarlo Esposito.

 • 13:15 The Post

  Oscar ödüllü yönetmen Steven Spielberg yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, Washington Post çalışanlarından editör Ben ve yayıncı Katharine, ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından sızdırılan Pentagon belgelerini gazetede yayınlama kararı alır. Belgelerin kamuoyunda skandal yaratması üzerine ABD yönetimi ve gazete arasında büyük bir hukuk mücadelesi başlar. The Post (The Post) Tür:Dram,Tarih; Yönetmen:Steven Spielberg; Oyuncular:Meryl Streep,Tom Hanks,Sarah Paulson.

 • 15:15 Subay ve Casus

  Film, 1894 yılında haksız yere vatana ihanet etmekten hüküm giyen ve Şeytan Adası'nda ömür boyu hapse mahkum edilen Yahudi asıllı Fransız subay Alfred Dreyfus'un hikayesini konu ediyor. Artist filmiyle Oscar kazanan ünlü oyuncu Jean Dujardin ve ödüllü oyuncu, yönetmen ve senarist Louis Garrel’in başrolünde olduğu yapım, Venedik’te Büyük Jüri ve FIPRESCI ödüllerine layık görüldü. Subay ve Casus (An Officer And A Spy (J'Accuse)) Tür:Tarih,Dram,Gerilim; Yönetmen:Roman Polanski; Oyuncular:Roman Polanski,Louis Garrel,Jean Dujardin.

 • 17:45 Kahraman (2021)

  Rahim, ödeyemediği bir borç yüzünden cezaevindedir. İki günlük izin süresi boyunca alacaklısını, meblağın bir kısmının ödenmesine ilişkin şikayetini geri alması için ikna etmeye çalışır. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Kahraman (2021) (A Hero) Tür:Dram; Yönetmen:Asghar Farhadi; Oyuncular:Amir Jadidi,Mohsen Tanabandeh,Fereshteh Sadr Orafaee.

 • 20:00 Yedinci Kıta

  Ödüllü yönetmen Haneke, çıkış filmi olan bu yapımla bize, hissetmeyi ve sevmeyi unutan bir ailenin hikayesini aktarıyor… Yapım, üç kişilik bir ailenin, zamanla parçalanan bütünlüğünü konu alıyor. George (Dieter Berner), Anna (Birgit Doll) ve kızları Eva’dan (Leni Tanzer) oluşan Schober’ler, mutlu ve huzurlu bir aile izlenimi vermektedir. Yedinci Kıta (The Seventh Continent) Tür:Dram; Yönetmen:Michael Haneke; Oyuncular:Birgit Doll,Dieter Berner,Leni Tanzer.

 • 22:00 Bir Ayrılık

  İran’da yaşayan Simin, kızı Termeh ve kocası Nader ile birlikte ülkesini terketmek ister. Fakat Nader, Alzheimer hastası babasını geride bırakmak istemediği için bu karara karşı çıkar. Bunun üzerine kocası Nader’e boşanma davası açan Simin’in dava talebi reddedilince aile evine gider. Bir Ayrılık (A Separation) Tür:Dram; Yönetmen:Asghar Farhadi; Oyuncular:Leila Hatami,Payman Maadi,Shahab Hosseini.

Back to top