Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:00 Ormanda

  Yönetmen Luc Jaquet, bu doğa belgeselinde izleyiciyi daha önce görülmemiş büyülü bir dünyaya davet ediyor. İzleyici ilk kez, bir yağmur ormanının gözleri önünde büyüdüğüne tanıklık edecek. Yaşayan her bir canlının kusursuz bir denge içinde varoluşunun hikayesini izlerken, doğanın gizli hazinelerini keşfedecek. Ormanda (Once Upon A Forest) Tür:Belgesel; Yönetmen:Luc Jacquet; Oyuncular:Francis Hallé.

 • 01:30 Ayı Paddington 2

  Brown ailesi ile yaşamakta olan Ayı Paddington, yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesi Lucy'nin 100. doğum günü için mükemmel hediyeyi almak adına bir dizi garip iş bulup çalışmış ve nihayet hediyeyi almıştır, ancak hediye bir anda çalınır. Paddington, hediyeyi çalanı bulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır... Ayı Paddington 2 (Paddington 2) Tür:Macera,Komedi,Aile; Yönetmen:Paul King; Oyuncular:Ben Whishaw,Sally Hawkins,Hugh Bonneville.

 • 03:30 Orman Dostları 1-2-3-4

  Orman Dostları 1-2-3-4 Orman Dostları 1-2-3-4.

 • 03:59 Orman Dostları 1-2-3-4

  Orman Dostları 1-2-3-4 Orman Dostları 1-2-3-4.

 • 04:30 Küçük Sihirbaz

  12 yaşındaki Harry, çok küçükken sihirbazlığa merak salmıştır. Tek problemi, yaşadığı küçük kasabada kendini geliştirme imkanı bulamamasıdır. Bir gün uzun zamandır beklediği fırsatı yakalar; New York'ta bir sihirbazlık yarışması düzenlenecektir. Tek şart ise katılımcıların gerçek bir sihirbaz ile birlikte başvurmasıdır. Küçük Sihirbaz (Little Houdini) Tür:Animasyon; Yönetmen:Cédric Babouche; Oyuncular:Marie Facundo,Fanny Bloc,Nathalie Benaumé.

 • 05:30 Süper Yetenek

  Yün yapımı ile geçinen bir köyde yaşayan tibet çoban köpeği Bodi ve babasının görevi kasabayı düşmanlara karşı korumaktır. Ancak tek hayali bir rock star olmak olan Bodi, hayallerinin peşinden koşmak için kasabayı terkedip şehre gider. Süper Yetenek (Rock Dog) Tür:Macera,Animasyon,Komedi,Aile,Müzik; Yönetmen:Ash Brannon; Oyuncular:Ash Brannon,Luke Wilson,J.K. Simmons.

 • 07:15 Emoji Filmi

  Bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis'te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Gene’in tek isteği diğer emojiler gibi normal olmaktır. Emoji Filmi (The Emoji Movie) Tür:Animasyon; Yönetmen:Anthony Leondis; Oyuncular:Anthony Leondis,T.J. Miller,James Corden.

 • 09:00 Wendy

  Wendy isimli küçük bir kız zamanın akmadığı ve yaşlanmanın durduğu gizemli bir adada kaybolunca, ailesini, çocukluk neşesini ve özgürlüğünü, büyüme tehlikesinden kurtarmak için büyük bir mücadele vermek zorunda kalır. Wendy (Wendy) Tür:Fantastik,Macera,Aile; Yönetmen:Benh Zeitlin; Oyuncular:Devin France,Shay Walker,Tommie Lynn Milazzo.

 • 10:51 Orman Dostları 2

  Orman Dostları 2 Orman Dostları 2.

 • 11:15 Kazanma Arzusu

  Toivo’nun kanı inanılmaz derecede güçlüdür. Finlandiya kayak takımı bunu öğrenir öğrenmez fırsatı değerlendirmeye karar verir. Kanı her sporcuya inanılmaz bir performans sağlayan bu gizli silahtan yararlanmaya karar verirler. Toivo ise Aino adında çok başarılı bir sporcu ile yakından ilgilenmeye başlar. Kazanma Arzusu (A Patriotic Man) Tür:Komedi; Yönetmen:Arto Halonen; Oyuncular:Martti Suosalo,Pamela Tola,Mikko Kouki.

 • 13:00 Fırtına Çocuk

  Başarılı bir iş adamı olan Michael Kingley, artık emekli olmuştur. Bir gün torunu ona çocukluğuyla ilgili sorular sorunca, tozlu raflara kaldırdı çocukluk anılarını hatırlamaya başlar. Çocukluğunda, ailesi avcılar tarafından vurulmuş üç yavru pelikanı kurtardığını, onları büyüttüğü ve uçmayı öğrettiğini anımsar. Bu anımsayış Michael’a hayatla arasındaki bağı yeniden keşfettirir. Fırtına Çocuk (Storm Boy) Tür:Dram,Macera; Yönetmen:Shawn Seet; Oyuncular:Geoffrey Rush,Jai Courtney,Erik Thomson.

 • 15:00 Beyaz Diş

  Yarı köpek bir anne ve kurt bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Beyaz Diş, doğduğu günden beri diğer köpeklerden farklı olduğunun farkındadır. Bir kızılderili ailesi tarafından sahiplenildikten sonra mutlu olan Beyaz Diş, kaçırılarak haydutların eline geçse de onu kurtaran iyi bir ailenin yanında yaşamına devam eder. Beyaz Diş (White Fang) Tür:Animasyon,Aile; Yönetmen:Alexandre Espigares; Oyuncular:Raphaël Personnaz,Virginie Efira,Dominique Pinon.

 • 16:45 Bir Lego Belgeseli

  20. yüzyılda oyuncaklar popular hale gelmeye başladığında hiçbir oyuncak Lego’nun elde ettiği başarıyı yakalayamamıştı. Yapım, Danimarka’dan çıkan bu markanın ne gibi zorluklar yaşağıdığını ve nasıl markalaştığını ele alıyor. Yapım aynı zamanda lego tutkunu olan, sanatçı, mimar, mühendis, bilimadamı ve doktorları da mercek altına alıyor. \n\n Bir Lego Belgeseli (A Lego Brickumentary) Tür:Belgesel; Yönetmen:Kief Davidson,Daniel Junge; Oyuncular:Jason Bateman,Matthias Klie.

 • 18:30 Karlar Kraliçesi ve Prenses

  Huzurlu ve sakin bir kasabada yaşayan Gerda ve Kai, zorlu bir durumla karşı karşıya kalır. Çünkü kasabada yaşayan herkes bilinmeyen bir sebepten dolayı donmaya başlamıştır. Bu esrarengiz olayı aydınlatmak isteyen ikili, Ila’nın da yardımıyla Mirrorland’in büyülü dünyasına doğru zorlu bir maceraya atılırlar. Karlar Kraliçesi ve Prenses.

 • 20:00 Ainbo: Amazon'da Büyük Macera

  Amazon Ormanları’nda doğan Ainbo isimli küçük kız, büyüyünce dünyada başka insanlarında var olduğunu ve doğduğu toprakların tehlikeye girdiğini fark eder. Vahşi doğada, vahşi hayvanlarla büyüyen Ainbo, Amazon Ormanları’nı yasadışı madenciliğe karşı korumaya kararlıdır. Ainbo: Amazon'da Büyük Macera (Ainbo: Spirit Of The Amazon) Tür:Macera,Animasyon,Aile,Fantastik; Yönetmen:Richard Claus; Oyuncular:Thom Hoffman,Bernardo de Paula,Dino Andrade.

 • 21:45 Sadık Dostum

  Sevimli bir köpek yavrusu olan Bella’yı terk edilmiş bir binada bulan Lucas, onu eve götürmek ister ancak annesiyle birlikte yaşadığı evin sahibi, eve köpek girmesine izin vermez. Bella’yı bırakacak yer bulamayan Lucas çareyi köpeği gizlice eve sokmakta bulur. Sevimli köpek yeni evinden oldukça mutludur ancak onu komşulardan saklamak gün geçtikçe zorlaşır. Sadık Dostum (A Dog's Way Home) Tür:Dram,Aile,Macera; Yönetmen:Charles Martin Smith; Oyuncular:Ashley Judd,Jonah Hauer-King,Edward James Olmos.

 • 23:45 Tito ve Uzaylılar

  Profesör Biondi depresif bir bilim insanıdır. Karısının ölümünden sonra, 51. bölge yakınlarındaki Nevada çölünde dünyadan izole halde yaşamaktadır. ABD hükümeti için çok gizli bir proje üzerinde çalışır gibi yapsa da günlerini koltukta, evrenin sesini dinleyerek geçirmektedir. Dış dünyayla olan tek teması, uzaylı merakı olan turistler için uzaylı temalı düğünler organize eden Stella'dır. Tito ve Uzaylılar (Little Tito And The Aliens) Tür:Bilim-Kurgu,Komedi,Aile; Yönetmen:Paola Randi; Oyuncular:Valerio Mastandrea,Clémence Poésy.

Back to top