Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:30 Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

  Miles Morales, The Ultimate Spider-Man olarak tanınmaktadır. Polis memuru bir baba ve işkolik bir annenin oğlu olan Miles, lise öğrencisidir ve okuluna uyum sağlamakta zorlanmaktadır. Radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla özel yeteneklere sahip olan bir süper kahramana dönüşür. Fakat henüz gerçek bir süper kahraman olamamıştır. Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde (Spider-Man: Into The Spider-Verse) Tür:Aksiyon,Macera,Animasyon,Bilim-Kurgu,Komedi; Yönetmen:Peter Ramsey,Rodney Rothman,Bob Persichetti; Oyuncular:Shameik Moore,Jake Johnson,Hailee Steinfeld.

 • 03:45 Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

  Serinin üçüncü devam halkası… Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayarak Dracula'ya sürpriz yapar. Dracula'nın arkadaşları da bu geziye katılır. Eğlenceli bir şekilde devam eden tatil, Dracula'nın geminin ilgi çekici ancak tehlikeli kaptanına aşık olmasıyla birlikte farklı bir hal alır. Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation) Tür:Aile,Fantastik,Komedi,Animasyon; Yönetmen:Genndy Tartakovsky; Oyuncular:Adam Sandler,Andy Samberg,Selena Gomez.

 • 06:15 Karlar Kralı Norm

  Sevimli kutup ayısı ve dostlarının maceralarını konu alan, keyifli bir animasyon. Kuzey Kutbu’nda yaşayan kutup ayısı Norm, Greene adında zengin bir adam gelip de kutup evleri projesini açıklayana kadar huzurlu bir yaşam sürmektedir. Karlar Kralı Norm (Norm Of The North) Tür:Animasyon,Aile; Yönetmen:Trevor Wall; Oyuncular:Rob Schneider,Ken Jeong,Heather Graham.

 • 08:00 Kirpi Latte ve Büyülü Taş

  Latte, sevimli, meraklı ve bir o kadar da yaramaz bir kirpi prensestir. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve dinmeyen merakı başına sürekli iş açıp durmaktadır. Ancak günün birinde, ormanları kuraklık tehlikesiyle karşı karşıya kalınca, en yakın arkadaşı sincapla birlikte büyülü taşı bulup, suyu ormana geri getirmek için heyecan dolu bir maceraya atılır. Kirpi Latte ve Büyülü Taş (Latte And The Magic Waterstone) Tür:Animasyon,Macera,Aile,Komedi; Yönetmen:Nina Wels,Regina Welker,Andrea Deppert,Mimi Maynard; Oyuncular:Luisa Wietzorek,Henning Baum,Timur Bartels.

 • 09:45 Çılgın Futbol Takımı 6

  7 yakın arkadaş, futbol oynadıkları sahayı, vahşi bir futbol takımına karşı korumak için harekete geçerler. Karşı takımı yenmek hiç kolay olmasa da, gece gündüz çalışarak güçlü bir futbol takımı haline gelirler. Çılgın Futbol Takımı 6 (The Wild Soccer Bunch 6) Tür:Aile; Yönetmen:Joachim Masannek; Oyuncular:Michael Sommerer,Aaron Kissiov,Ron Antony Renzenbrink.

 • 11:45 Ormana Misafir

  Maymun Munki, bir gün her zamanki gibi muz yerken konuşabildiğini fark eder. Yakın arkadaşı olan Hortum adındaki fili bulur. İkisi de konuşabildikleri için aşırı heyecanlanmışlardır. Birbirlerine kelimelerden bahsetmektedirler. O sırada bir ağlama sesi duyarlar. Çalıların içinden daha önce görmedikleri türde bir canlı çıkar. İsmi Fneep’dir ve başka bir gezegenden gelmiştir. Ormana Misafir (Jungle Beat: The Movie) Tür:Animasyon; Yönetmen:Brent Dawes; Oyuncular:David Menkin,David Rintoul,Gavin Peter.

 • 13:30 Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun

  Cadılar Bayramı, Scooby-Doo ve Shaggy’nin en sevdiği tatildir. Çünkü etrafta dolaşan canavarlar sadece kılık değiştirmiş insanlardır, üstelik her yerde bedava şeker vardır. Fakat bir canavar kapı kapı dolaşıp herkesi korkutmaya başlayınca bütün eğlence bozulur. Bu gizemi de sadece Scooby-Doo ve ekibi çözebilir. Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun (Happy Halloween Scooby-Doo!) Tür:Animasyon,Aile,Gizem,Komedi,Suç; Yönetmen:Maxwell Atoms; Oyuncular:Frank Welker,Grey Griffin,Matthew Lillard.

 • 15:00 Vikingler: Büyük Macera

  Genç ve zeki bir Viking olan Vic, her zaman diğer Vikingler gibi maceraya çıkmanın hayalini kurar. Ancak köyün babası Halvar, Vic’in böyle bir macera için güçsüz olduğunu düşünür. Bu sırada Halvar, ezeli düşmanından herşeyi altına çeviren bir kılıç çalar ancak bu kılıç, Vic'in annesi Ylva'nın altından bir heykele dönüşmesine neden olur. Vikingler: Büyük Macera (Vic The Viking And The Magic Sword) Tür:Animasyon,Komedi,Macera; Yönetmen:Éric Cazes; Oyuncular:Declan Miele-Howell,David Schaal,Owen Frost.

 • 16:45 Ayı Paddington

  Kendini bildi bileli İngiltere’ye karşı büyük bir tutku duyan Peru’lu bir ayı, bir ev bulma umuduyla Londra’ya doğru yola çıkar. Şehre gelir gelmez Paddington İstasyonu’nda kaybolan ayı, şehir hayatının pek de hayal ettiği gibi olmadığını düşünmeye başlar. Ancak kibar ve iyi kalpli Brown ailesi ile karşılaştığında fikri değişecektir. Ayı Paddington (Paddington) Tür:Aile; Yönetmen:Paul King; Oyuncular:Sally Hawkins,Hugh Bonneville,Nicole Kidman.

 • 18:30 Baykuşlar ve Fareler

  8 yaşındaki Meral, yeni bir kasabaya taşınmıştır. Ancak okulda yeni arkadaşlar edinmek sandığından daha zordur. Odasında yaşayan küçük bir fare ile dostluk kurar ve ona Peepeep adını koyar. Ailesinin onu görmemesi için ise sürekli yanında taşımaya başlar. Peepeep sayesinde okulda da yeni arkadaşlar edinmeye başlar. Ancak bir gün bir baykuş, Peepeep’i yakalayınca Meral, arkadaşlarını suçlar. Baykuşlar ve Fareler (Owls & Mice) Tür:Aile; Yönetmen:Simone van Dusseldorp; Oyuncular:Hiba Ghafry,Hayo De Wilde,Jashayra Oehlers.

 • 20:15 Canavar Molly

  Popo ve Edna’nın tek çocuğu olan Molly Monster, günlerini en yakın arkadaşı Edison ile oyun oynayarak geçirmektedir. Fakat annesi tekrar yumurtlayınca Molly, kendine yeni bir yer aramak üzere yollara düşer. Uzun bir yolculuk sonrası kendini evinden çok uzaklarda, Yumurta Adası’nda bulur. Sonunda burada anne ve babası, bir de küçük kardeşi ile tekrar buluşacaktır. Canavar Molly (Ted Sieger's Molly Monster) Tür:Animasyon,Aile; Yönetmen:Ted Sieger,Michael Ekbladh,Matthias Bruhn; Oyuncular:Tom Eastwood,Jasper Vogt,Sophie Rois.

 • 21:45 Doğanın Senfonisi

  İzleyiciyi vahşi yaşamın derinliklerine doğru götüren bir belgesel… Okyanustaki devasa balinalardan, ormandaki fillere, büyük kedilerden, vahşi yaşamda rol alan binbir çeşit hayvana kadar birçok canlının oluşturduğu uyum dolu orkestra izleyenleri büyüleyecek. Doğanın Senfonisi (Symphony Of The Wild) Tür:Belgesel; Yönetmen:Lesley Hammond,Jenny Walsh; Oyuncular:Pamela Rabe.

 • 23:30 Cesur Köpek

  Swampy lakabı ile tanınan Allen (Shane Jacobson) ve köpeği Oddball, nesli tükenmekte olan bir penguen türünü, vahşi kedi ve köpeklerden korumak üzere yerel yetkililer tarafından görevlendirilir. Oddball, bu işte o kadar başarılı olur ki, kendi türünün en tanınan bireyi haline gelir. Tabi ki Avustralya’da daha korunması gereken birçok hayvan türü vardır. Cesur Köpek (Oddball) Tür:Aile; Yönetmen:Stuart McDonald; Oyuncular:Sarah Snook,Shane Jacobson,Deborah Mailman.

Back to top