Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 02:00 Mayınlar Arasında

  2006 Eylül’ünde 3 İngiliz asker, Taliban ile ilgili bir görev için Afganistan’ın güneyine doğru giderler. Kurumuş bir nehir yatağından geçerlerken içlerinden biri, Ruslar tarafından 25 yıl önce yerleştirilmiş bir mayına basar. Arkadaşları, yardım etmek için harekete geçerler ancak birden her yerin mayınlarla dolu olduğunun farkına varırlar ve atacakları her adımın onları ölüme götüreceğini anlarlar. Mayınlar Arasında (Kajaki) Tür:Dram; Yönetmen:Paul Katis; Oyuncular:Mark Stanley,David Elliot,Scott Kyle.

 • 04:00 Kül En Saf Beyazdır

  Çin’de genç bir dansçı olan Qiao, yeraltı dünyasının en büyük gangsterlerinden biri olan Bin’e aşık olur. Bir gece çeteler arasında çıkan kavgada Bin’i korumak için ateş edince birinin ölümüne sebep olur ve hapse girer. Beş yıl boyunca hapishanede kalan Qiao, çıktığında Bin’e ulaşmaya çalışsa da hiçbirşey bıraktığı gibi değildir. Kül En Saf Beyazdır (Ash Is Purest White) Tür:Suç,Romantik,Dram; Yönetmen:Цзя Чжанке; Oyuncular:Zhao Tao,Liao Fan,Diao Yi'nan.

 • 06:30 Sivil Cephe

  Usta oyuncu kadrosu ile ön plana çıkan yapımda aksiyon hız kesmiyor. Phil Broker (Jason Statham), talihsiz bir kaza sonucunda patronunun oğlunun ölümü ile sonuçlanan bir çete olayının ardından emekliye ayrılmış eski bir narkotik polisidir. Karısı tarafından terkedilmiş ve 9 yaşındaki kızı Maddy’i de alarak küçük bir kasabaya taşınmıştır. Sivil Cephe (Homefront) Tür:Suç,Aksiyon,Dram; Yönetmen:Gary Fleder; Oyuncular:Jason Statham,James Franco,Winona Ryder.

 • 08:15 The Last Manhunt

  Yıl 1909... Vahşi Batı. Çöl koşucusu olan Willie Boy, yasak olmasına rağmen başka bir kabileden olan Carlota’ya aşık olur. Bu ilişkiye izin vermeyen babasıyla yüzleşen Willie, yanlışlıkla babasını öldürünce, genç aşıklar, ev bildikleri kasabadan kaçmak zorunda kalır. Kasabanın şerifi ise iki kızılderili iz sürücü ile Willie ve Carlota’nın peşine düşer. The Last Manhunt (The Last Manhunt) Tür:Western; Yönetmen:Christian Camargo; Oyuncular:Christian Camargo,Martin Sensmeier,Mainei Kinimaka.

 • 10:15 Vahşi Doğanlar

  Kendisi gibi bir motosikletli olan arkadaşını öldürdüğü için bir süredir hapis yatan C.J. (Barry Corbin), sonunda özgürlüğüne kavuşur. Çıkar çıkmaz doğduğu topraklara geri dönerek, motosiklet çetesi ile yüzleşmeye hazırdır. Ancak kasabaya döndüğünde, geçmişin o kadar da kolay unutulmadığını ve intikam peşindekilerin, kan dökmeye hazır olduklarını anlayacaktır. Vahşi Doğanlar (Born Wild) Tür:Aksiyon; Yönetmen:Dustin Rikert; Oyuncular:Joe Lando,Barry Corbin,William Shockley.

 • 12:00 Agent Game

  CIA görevlisi Harris, tutuklu bir mahkumu sorguladığı esnada işler ters gidince mahkum hayatını kaybeder. Operasyondaki terslik sonucunda günah keçisi ilan edilen Harris’i yakalamak için kıdemli bir CIA ajanı olan Olsen’in başkanlık ettiği bir ekip kurulur. Agent Game (Agent Game) Tür:Aksiyon,Gerilim; Yönetmen:Grant S. Johnson; Oyuncular:Mel Gibson,Dermot Mulroney,Adan Canto.

 • 13:45 Yozlaşmış

  Hapisten yeni çıkan ve eski bir boksör olan Liam’ın tek isteği ailesinin sevgisini ve güvenini yeniden kazanmaktır. Ancak kardeşi, politika, finans ve polis teşkilatında üst düzey bağlantıları olan Clifford Cullen tarafından yönetilen yerel bir suç örgütünün ağına takılınıca, çok geçmeden onu kurtarmak için her şeyi riske atar. Yozlaşmış (The Corrupted) Tür:Suç,Gerilim; Yönetmen:Ron Scalpello; Oyuncular:Sam Claflin,Charlie Murphy,Timothy Spall.

 • 15:45 Kuzey Denizi

  1969 yılında Norveç, Kuzey Denizi’nde en büyük petrol sahalarından birinde açık sondaj çalışması başlatır. Çalışmanın başlamasından bir süre sonra okyanus tabanında çatlak meydana gelir ve platform çöker. Bunun üzerine Denizaltı operatörü Sofia ve ekibi hasarın büyüklüğünü tespit etmek ve kayıpları öğrenmek için denizaltında araştırma yapmaya karar verir. Kuzey Denizi (The Burning Sea) Tür:Aksiyon,Dram,Gerilim; Yönetmen:John Andreas Andersen; Oyuncular:Kristine Kujath Thorp,Henrik Bjelland,Rolf Kristian Larsen.

 • 17:45 National Champions

  Yıldız bir oyun kurucu olan LeMarcus James ve takım arkadaşı Emmett Sunday, okullar arası kolej futbolu ulusal şampiyonluk maçından üç gün önce bir grev başladır. James ve Sunday’in amacı, okulları için bedenlerini ve sağlıklarını tehlikeye atan öğrenci-sporculara eşitlik, saygı ve adil ücret sağlatmaktır. Bu olay karşında milyonlarca dolar tehlikeye girince baş antrenörleri zamana karşı savaşmak zorunda kalır. National Champions (National Champions) Tür:Dram; Yönetmen:Ric Roman Waugh; Oyuncular:Stephan James,J.K. Simmons,Alexander Ludwig.

 • 20:00 Dağların Yüreği

  Emekli kalp cerrahı Ben Givens, ölümcül kanser hastası olduğunu öğrendiğinde, çok sevdiği köpeğini Doğu Washington'daki çocukluk evine geri götürür ve hayatını kendi istediği şekilde sonlandırmaya karar verir. Ancak Ben'in yolculuğu beklenmedik bir yön alır. Tanıdık manzaralar anılarını tetikler ve nazik bir yabancıyla kurduğu iletişim ona ilham verir. Dağların Yüreği (East Of The Mountains) Tür:Dram; Yönetmen:S.J. Chiro; Oyuncular:Tom Skerritt,Mira Sorvino,Annie Gonzalez.

 • 22:00 Kötü Adam

  Eski bir suçlu olan Eddie Franks, hapis cezasını bitirdikten sonra serbest kalır. İlk olarak uzun süredir görmediği kızıyla yeniden bağlantı kuran Eddie, erkek kardeşinin de borçlarını ödeyerek ailesine yardımcı olmaya çalışır. Her ne kadar düzgün bir hayat yaşamak istese de geçmişi peşini bırakmaz ve Eddie kendini yeniden suç dünyasının içinde bulur. Kötü Adam (Villain) Tür:Suç,Dram,Gerilim; Yönetmen:Philip Barantini; Oyuncular:Craig Fairbrass,Robert Glenister,Nicholas Aaron.

Back to top