Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 02:00 Mısır Tanrıları

  Mısır tahtını devralan Set, barışçıl olan imparatorluk düzenini yıkar. İmparatorluk kargaşa ve çatışmalara sürüklenir. Sadece birkaç cesur isyancı Set’e karşı mücadele etmektedir. Mısır Tanrıları (Gods Of Egypt) Tür:Aksiyon,Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu; Yönetmen:Alex Proyas; Oyuncular:Brenton Thwaites,Nikolaj Coster-Waldau,Gerard Butler.

 • 04:30 Süper Polis 4: İlk Vuruş

  CIA, Hong Kong polisinden, nükleer bir başlığın peşinde olan Rus mafyasının bir üyesi olan Natasha isimli kadını takip etmek için yardım ister. Kahraman polis Jackie, Natasha’yı takip etmek için görevlendirilir; yapması gereken görev, Natasha’yı Hong Kong’dan Ukrayna’ya kadar takip etmek ve hareketlerini kaydetmektir. İstenilenden fazlasını öğrenen Jackie neredeyse CIA operasyonunun çökmesine neden olacaktır. Süper Polis 4: İlk Vuruş (Jackie Chan's First Strike) Tür:Aksiyon,Macera,Komedi,Suç,Dram,Gerilim; Yönetmen:Stanley Tong; Oyuncular:Jackie Chan,Bill Tung,Jackson Liu.

 • 06:15 Sır Perdesi

  Yaklaşan genel seçime, partisinin çoğunluk oyunu alarak girecek olan Jong-chan, sıkı bir hazırlık içindedir. Karısı Yeon-hong da var gücüyle ona destek olurken kızları Min-jin, aniden ortadan kaybolur. Jong-chan, karısına yetkililere haber vererek bir skandala neden olmamasını tembihler. Kızını kendisi aramaya karar veren Yeon-hong, kızı yerine birbiri ardına karanlık sırlar ve korkunç komplolar bulacaktır. Sır Perdesi (The Truth Beneath) Tür:Gerilim; Yönetmen:Lee Kyoung-mi; Oyuncular:Son Ye-jin,Kim Joo-Hyuk,Kim Min-jae.

 • 08:15 Suburra

  İtalyan, Fransız ortak yapımı, sıradışı bir mafya hikayesi… İtalya’da saygı duyulduğu kadar korkulan bir gangster olan Samurai, Roma’nın Ostia kıyısını, Las Vegas gibi bir merkez haline getirmeyi planlamaktadır. Samurai, bu uğurda Vatikan’ı, siyasetçileri ve diğer mafya gruplarını kullanmak ister. Bu proje, ona milyonlar kazandıracaktır. Suburra (Suburra) Tür:Suç,Dram,Gerilim; Yönetmen:Stefano Sollima; Oyuncular:Greta Scarano,Jean-Hugues Anglade,Pierfrancesco Favino.

 • 10:30 Otel Artemis

  Hemşire olarak tanınan Jean Thomas gündüzleri yasal mesleğiyle ilgilenirken, aynı zamanda Los Angeles’ın en azılı suçluları için de gizli bir hastaneyi yönetmektedir. Suikastçılar, silah kaçakçıları, hırsızlar ve gangsterlerin hizmet aldığı hastane son teknoloji cihazlarla doludur. Ancak Los Angeles sokaklarında şiddetli bir isyan çıktığı gün hastanede işler karışır. Otel Artemis (Hotel Artemis) Tür:Gerilim,Bilim-Kurgu,Aksiyon; Yönetmen:Drew Pearce; Oyuncular:Jodie Foster,Sterling K. Brown,Sofia Boutella.

 • 12:15 Tam Cam Efsanesi

  Masal Tam Cam'dan esinlenerek yazılan film, modern, aksiyon eklemeli ve Vietnam usulü bir Cinderella hikayesi… Tam, üvey annesi ve üvey babası tarafından kötü muamele görmekte ama bir peri onu korumaktadır. Kral'a sadık hizmetçi gibi davranan bir iblis, insan olma fırsatını beklemektedir. Cesur prens ise ayakları ipek ayakkabılarla uyan kadın ile evleneceğini duyurur... Tam Cam Efsanesi (Tam Cam: The Untold Story ) Tür:Dram,Fantastik; Yönetmen:Veronica Ngo; Oyuncular:Veronica Ngo,Ha Vi,Ninh Dương Lan Ngọc.

 • 14:30 Katil Avı

  Ünlü Japon gerilim ustası Takashi Miike’nin son filmi. 7 yaşında bir çocuğu öldüren psikopat Kunihide Kyomaru (Tatsuya Fujiwara), polise teslim olur. Ancak öldürdüğü çocuk, ülkenin en zengin adamı Ninagawa’nın kızıdır. Ninagawa, tüm gazetelere ilanlar vererek, Koyomaru’yu öldüren kişiye büyük bir para ödülü vereceğini açıklar. Katil Avı (Shield Of Straw) Tür:Fantastik; Yönetmen:Takashi Miike; Oyuncular:Nanako Matsushima,Tatsuya Fujiwara,Takao Osawa.

 • 16:45 Taras Bulba

  16. yüzyılda kurulan, Ukrayna'nın Kazak savaşçıları ve topraklarını ilerleyen Polonya ordularından korumak için yaptıkları kampanya hakkında bir hikaye. Taras Bulba (Taras Bulba) Tür:Aksiyon,Macera,Dram,Romantik,Savaş; Yönetmen:Vladimir Bortko; Oyuncular:Bogdan Stupka,Igor Petrenko,Vladimir Vdovichenkov.

 • 19:15 Örümcek Adam: Eve Dönüş

  Yenilmezler macerasından sonra eve dönen Peter, halası May ile yaşamaktadır. Akıl hocası Tony Stark’ın gözetiminde normal hayat rutinine dönmeye çalışır. Ancak sıradan bir komşu gibi yaşamak Peter’a cazip gelmez. Vulture yeni bir düşmanını şehre yolladığında Peter, özlediği hayata yeniden kavuşacaktır ancak sevdiği herşeyin tehdit altına girdiğini de görecektir. Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming ) Tür:Aksiyon,Macera,Komedi,Bilim-Kurgu,Dram; Yönetmen:Jon Watts; Oyuncular:Abraham Attah,Adrian Favela,Alexa Laraki.

 • 21:45 Güneşin Kapıları

  OAS, Cezayir’in özgürlüğünü elde etmesini önlemek ve Fransız sömürgesi olarak kalmasına destek olmak amacıyla kurulan bir milis harekatıdır. Silahlı örgüt, hem ülke, hem de ülke halkı açısından ciddi tehdit oluşturmaktadır. Ancak uzakdoğu dövüş sanatları konusunda usta bir gizli ajan, milisi yok etmeye kararlıdır ve bunun için her şeyi göze almıştır. Güneşin Kapıları (Gates Of The Sun) Tür:Aksiyon; Yönetmen:Jean-Marc Minéo; Oyuncular:Smaïn,Lorie Pester,Zakaria Ramdane.

 • 23:45 Taş, Kağıt, Makas

  Çıkar yol arayan dört kişinin yolları bir gece kesişir. Taş, Kağıt, Makas (Rocks, Paper, Scissors) Tür:Aksiyon,Dram; Yönetmen:Yan Lanouette Turgeon; Oyuncular:Roy Dupuis,Remo Girone,Samian.

Back to top