Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 06:00 Düello

  Teksaslı atlı bir polis olan David Kingston, Helena isimli küçük bir kasabadaki esrarengiz ölümleri araştırmaya koyulur. Bu sırada kasabanın vaizi Abraham Brant ile aralarında gergin bir ilişki oluşur. Düello (The Duel) Tür:Dram,Western; Yönetmen:Kieran Darcy-Smith; Oyuncular:Woody Harrelson,Liam Hemsworth,Alice Braga.

 • 08:15 57 Numaralı Yolcu

  163 uçuş numaralı uçak, dört terörist tarafından kaçırılmıştır. Uçaktaki yolculardan biri olan John Cutter, ünlü bir güvenlik uzmanıdır ve hâlâ ölmüş olan eşinin yasını tutmaktadır. Arkadaşlarının önerisi üzerine, uçak güvenliği uzmanı olarak çalışacağı yeni işiyle ilgili görüşmeye gitmektedir. 57 Numaralı Yolcu (Passenger 57) Tür:Aksiyon,Macera,Gerilim; Yönetmen:Kevin Hooks; Oyuncular:Wesley Snipes,Bruce Payne,Tom Sizemore.

 • 10:00 Devir (2020)

  Otomobil hırsızlığından dolayı sabıkası bulunan 16 yaşındaki genç hırsız Mikey, yakalandıktan sonra polisle işbirliği yapmak zorunda kalır. Çünkü ya hapse girecek ya da muhbir olacaktır. Hapse girmemek için muhbir olmayı kabul eden Mikey, lüks araba kaçakçılığı yapan büyük bir suç örgütünün içine sızar ve çetenin çökertilmesine yardım eder. Devir (2020) (Rev) Tür:Aksiyon,Dram; Yönetmen:Ant Horasanli; Oyuncular:Sam Asante,Sebastian Deery,Francisca Dennis.

 • 11:45 Chunking Ekspresi

  PC 233 ve PC 633 numaralı iki polis memuru sevgilileri tarafından terkedilir. İkisinin de yemek yemek için uğradıkları ‘Midnight Express’ adlı büfede yolları kesişen polis memurları hayata dair kaybettikleri umutlarını yeniden kazanmaya çalışır. Chunking Ekspresi (Chungking Express) Tür:Dram,Komedi,Romantik; Yönetmen:Wong Kar-wai; Oyuncular:Brigitte Lin,Tony Leung Chiu-Wai,Chiller Films.

 • 13:45 İkili Oyun (2020)

  Newyork’ta yaşan Sam, sevgilisi Bulgar mafyası tarafından öldürülünce, katillerden kaçmak için Paris’e taşınır. Yıllar sonra televizyonda sevgilisi Georgia’ya çok benzeyen bir oyuncu görünce bunu araştırmak için Los Angelas’a gider. İkili Oyun (2020) (Last Moment Of Clarity (2020)) Tür:Gerilim; Yönetmen:James Krisel,Colin Krisel; Oyuncular:Samara Weaving,Carly Chaikin,Zach Avery.

 • 15:30 Gerçeğe Çağrı

  Colin Farrell ile gizem ve macera yüklü bir aksiyon... 21. yüzyıl sonları.. Dünya ikiye bölünmüş ve sadece iki ülkeden oluşmaktadır. Douglas Quaid adında bir fabrika işçisi, zihne yapay anılar yerleştiren bir şirketi ziyaret eder. Burada bulunan bir çalışan, ona gizli bir ajanın anılarını yerleştirmenin hayatına renk katacağını söyler. Gerçeğe Çağrı (Total Recall) Tür:Aksiyon; Yönetmen:Len Wiseman; Oyuncular:Colin Farrell,Bryan Cranston,Bokeem Woodbine.

 • 17:45 Mekanik 2: Suikast

  Dünyanın en ünlü kiralık katillerinden biri olan Arthur Bishop, geçmişini geride bırakıp, kız arkadaşıyla birlikte sakin bir hayat sürmeye karar verir. Ancak hayatının aşkı Gina tehlikeli bir adam tarafından kaçırılınca Bishop eski işine dönmek zorunda kalır. Arthur, Gina’yı kurtarmak için dünyanın üç farklı bölgesinde imkansız olan suikastleri gerçekleştirmek ve suikastlara kaza süsü vermek zorundadır. Mekanik 2: Suikast (Mechanic: Resurrection) Tür:Aksiyon,Suç,Gerilim; Yönetmen:Dennis Gansel; Oyuncular:Jason Statham,Jessica Alba,Tommy Lee Jones.

 • 19:45 Liverpool: Bir Şampiyonluk

  Film, İngiltere’de düzenlenmekte olan ve dünyanın en prestijli liglerinden birisi olarak kabul edilen İngiltere Premier Ligi’nin 2019/2020 sezonuna oldukça yakın bir bakış açısı sunuyor. Dünya üzerindeki tüm spor müsabakalarının neredeyse durma noktasına geldiği bir zamanda Liverpool Futbol Kulübü, büyük İngiltere Premier Ligi kupasını kaldırıyor. Liverpool: Bir Şampiyonluk Hikayesi (The End Of The Storm) Tür:Belgesel; Yönetmen:James Erskine; Oyuncular:Jürgen Klopp,Jordan Henderson,Sadio Mané.

 • 21:45 On the Line

  Los Angeles’ta yaşayan Elvis, gece kızını ve eşini evde bırakarak radyoda program yapmak için iş yerine gelir. Programı santral operatörü Mary ile birlikte yürüten Elvis, canlı yayında karısı ve kızını rehin aldığını söyleyen Gary adında bir adamdan telefon alır. Elvis, Gary'nin telefonunu yayından kaldırmakla tehdit ettiğinde, Gary, Elvis'in ailesini öldüreceğini söyler. On the Line (On The Line) Tür:Gerilim; Yönetmen:Romuald Boulanger; Oyuncular:Mel Gibson,William Moseley,Alia Seror-O'Neill.

 • 23:45 Uncharted

  Genç ve korkusuz hazine avcısı Victor Sullivan ve kıvrak zekalı ortağı Nathan Drake 500 yıl önce kaybedilen Magellan servetinin peşine düşer. Efsanevi Güney Amerika altın şehri El Dorado'nun yerini bulabileceğine inanan ikili, hırslı bir rakiple karşı karşıya kalınca tüm becerilerini kullanmak zorundadır. Uncharted (Uncharted) Tür:Aksiyon,Macera; Yönetmen:Ruben Fleischer; Oyuncular:Tom Holland,Mark Wahlberg,Antonio Banderas.

Back to top