Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 07:30 Çılgın Tatil

  Yasmine, Roxi ve Ana, finallere iki gün kala, evde ders çalışmak yerine, deniz kenarında bir kaçamak yapmaya karar verirler. Artık mezun olacaklardır ve yetişkinliğe adım atmalarına çok az kalmıştır. Bu yüzden hiç bir kural olmadan, akıllarına esen her çılgınlığı yapacaklardır. Çılgın Tatil (Selfie) Tür:Komedi; Yönetmen:Cristina Iacob; Oyuncular:Velea Alex,Vlad Logigan,Olimpia Melinte.

 • 09:45 Pist Dışında

  Bencil ve boşanmış bir yazar olan Max Salinger, 15 yaşındaki kızının onunla yaşamasını istemez. İntikam almak isteyen kızı, Max’in son yazdığı kitabı çalar ve sınıf gezisi ile kayak yapmaya gider. Max, çaresiz kızının peşinden kayak merkezine gider. Tek sorun, Max’in ne kar ile ne de gençler ile arası pek iyi değildir. Mecburen kızının arkadaşları ile bu geziyi sonuna dek çekmek zorundadır. Pist Dışında (Off Piste) Tür:Komedi; Yönetmen:François Prévôt-Leygonie,Stéphane Archinard; Oyuncular:José Garcia,Manon Valentin,François Deblock.

 • 11:30 Senaryo

  Marina ve Victor, güzel bir aşk hikayesi için gereken her şeye sahiptirler: ikisi de genç, çekici ve tutku doludur. Tek problem, her ikisinin de romantik komedi yazarı Pablo’nun yarattığı kurgusal birer karakter olmalarıdır. Pablo’nun evliliği ise çöküşün eşiğindedir. Pablo, her ne kadar yarattığı kurguyu elinden geldiğinde kusursuz hale getirmeye çalışsa da, kendi hayatında tam aksi gerçekleşmeye başlar. Senaryo (Easy Sex, Sad Movies) Tür:Romantik; Yönetmen:Alejo Flah; Oyuncular:Quim Gutiérrez,Marta Etura ,Ernesto Alterio.

 • 13:15 Sevginin Bağladıkları

  Karısı Maggie’yi kaybeden Sam, 8 yaşındaki oğlu Jonah’ı da yanına alarak Seattle’ye taşınır. Jonah, annesini özlemesine rağmen, babasının yeni biri ile tanışmasını istemektedir. Bu yüzden bir radyo programından babasının sesini duyurur ve yüzlerce kadın Sam’e mektuplar yazar. Bunlardan biri ve en özeli de, yakında evlenmek üzere olan Annie’dir. Sevginin Bağladıkları (Sleepless In Seattle) Tür:Romantik; Yönetmen:Nora Ephron; Oyuncular:Tom Hanks,Meg Ryan,Ross Malinger.

 • 15:15 Mack & Rita

  30 yaşında bir yazar olan Mack, en iyi arkadaşı Carla’nın Palm Springs’teki bekarlığa vedasına gönülsüzce de olsa katılır. Çılgın bir gece geçiren Mack, sabah uyandığında sihirli bir şekilde 70 yaşındaki haliyle uyanır. Yazar, artık diğer insanların beklentilerinden kurtulmuş olduğu için çok mutludur, yeni hayatında bi sosyal medya fenomeni olur ve sempatik bir köpek bakıcısı olan Jack ile aşkın tadını çıkarır. Mack & Rita (Mack & Rita) Tür:Komedi,Fantastik; Yönetmen:Katie Aselton; Oyuncular:Diane Keaton,Taylour Paige,Elizabeth Lail.

 • 17:00 Nehir Satan Adam

  Kore’nin en ünlü dolandıcısının gerçek yaşam öyküsü... Zorunda kaldığı için askere giden ve savaşmak zorunda kalan In-hong, savaş sahasında Bo-won ve Gyeon ile tanışır. Sıkı dost olan üçlü, savaş sonrasında Kore’ye döner ve bir dolandıcılık çetesi kurarlar. İnsanlara Anka Kuşu diye tavuk satan çete, sonraları kasabanın en zengin adamının servetine göz diker. Bunun için In-hong harika bir plan hazırlamıştır. Nehir Satan Adam (Seondal: The Man Who Sells The River) Tür:Komedi; Yönetmen:Park Dae-min; Oyuncular:Yoo Seung-Ho,Jo Jae-hyeon,Xiumin.

 • 19:15 Yazlık Ev

  Bekar bir anne olan film yönetmeni Anna, her yaz ailesinin Güney Fransa’daki yazlık evine gider. Hem kızı ile vakit geçireceği hem de yeni filmini yazabileceği için bu tatilin kendisine iyi geleceğini düşünen Anna, bir yandan da yeni ayrıldığı sevgilisini yasını tutar. Yazlık Ev (The Summer House) Tür:Komedi; Yönetmen:Valeria Bruni-Tedeschi; Oyuncular:Valeria Bruni-Tedeschi,Pierre Arditi,Valeria Golino.

 • 21:30 Kapışma

  Turkish ve onun yakın arkadaşı olan Tommy, acımasız gangster Brick Top ile mücadele etmek zorunda kalır. Turkish bir yandan da boks dünyasında illegal işlerle uğraşmaktadır. Bu sırada çok değerli bir elmasın çalınmasıyla aslında birbirinden bağımsız gibi görünen iki olay ortak noktada buluşur ve işler gittikçe karmaşık bir hal alır. \n Kapışma (Snatch ) Tür:Gerilim,Suç; Yönetmen:Guy Ritchie; Oyuncular:Benicio del Toro,Dennis Farina,Vinnie Jones.

 • 23:30 All My Friends Hate Me

  Pete’in doğum günü için okul arkadaşları bir parti düzenlemeye karar verir. Kutlama için oldukça heyecanlı olan Pete, parti başladıktan sonra arkadaşlarının yaptığı şakalar ve söylemler yüzünden gerilmeye başlar. Yavaş yavaş gerilmeye başlayan parti ortamı zamanla yerini korkutucu bir geceye bırakır. All My Friends Hate Me (All My Friends Hate Me) Tür:Komedi,Gerilim,Korku; Yönetmen:Andrew Gaynord; Oyuncular:Tom Stourton,Georgina Campbell,Charly Clive.

Back to top