Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:00 Hırs

  Richard McCreadie bir moda milyarderidir. Süper zengin arkadaşları gibi onun da tek amacı daha da zengin olmaktır. İmajına zarar veren bir kamu soruşturmasının ardından Richard, itibarını kurtarmanın yolunu arar. Richard bunun için 60. doğum gününü Mikanos’ta büyük bir parti ile kutlamaya karar verir. Hırs (Greed) Tür:Komedi,Dram; Yönetmen:Michael Winterbottom; Oyuncular:Steve Coogan,Asa Butterfield,Isla Fisher.

 • 03:00 Asabiyim

  Çok çalışan fakat hak ettiği değeri görmeyen Dave Buznik, hayatı sürekli ikinci viteste yaşamaktadır. Dave, işinde başarılı oldukça, onu ezen patronu takdir görmektedir. Ancak barışçıl mizacı, her probleme karşı pasif kalmasına neden olmaktadır. Uçakta başına gelen bir yanlış anlama yüzünden kendini mahkemede bulunca soluğu, öfke kontrolü konusunda uzman Dr. Buddy Ryndell’ın yanında alır. Asabiyim (Anger Management) Tür:Komedi; Yönetmen:Peter Segal; Oyuncular:Adam Sandler,Jack Nicholson,Marisa Tomei.

 • 04:45 Davetsiz Misafir

  Komedyen Karin Viard, menopoza girmeyi beklerken hamile olduğunu öğrenen 49 yaşındaki Nicole'ün komik hikayesinde başrolde. Davetsiz Misafir (A Bun In The Oven) Tür:Komedi; Yönetmen:Nadège Loiseau; Oyuncular:Karin Viard,Philippe Rebbot,Hélène Vincent.

 • 06:30 Amerikan Bistro

  Muhasebeci olarak sıradan bir hayat süren Medor, çok sevdiği eşi tarafından aldatılınca hayatı alt üst olur. Tam da o sırada, Medor’un üniversiteyi bırakmış tuhaf yeğeni Edmund onun yanına gelir. Sarhoş oldukları bir gece Medor’un hep hayali olan restaurant açma fikrini hayata geçirmeye karar verirler. Medor’un içinde bulunduğu ruh hali onun muhteşem yemeklere imza atmasını sağlar. Amerikan Bistro (American Bistro) Tür:Komedi,Dram; Yönetmen:Arthur De Larroche; Oyuncular:Arthur De Larroche,Marcel Diennet,Bill Watterson.

 • 08:15 Duyarsızlar

  Robert Boswell’in aynı isimli kitabından beyaz perdeye uyarlanan yapım. Sekiz kısa hikayeden oluşan film, fantazi ile gerçeklik, hafıza ile tarih arasındaki farkları ve insanlığın sevincini ve acısını keşfediyor. Duyarsızlar (The Heyday Of The Insensitive Bastards) Tür:Dram,Komedi; Yönetmen:Mark Columbus,Lauren Hoekstra,Sarah Kruchowski,Ryan Moody,Simon Savelyev,Vanita Shastry,Shadae Lamar Smith,Jeremy David White,Jonathan King; Oyuncular:James Franco,Natalie Portman,Kristen Wiig.

 • 10:00 Mutlu Yıllar (2019)

  Andrea, doğum günü heyecanı içinde olan bir kadındır. Kutlama günü, tüm sevdikleri Andrea’nın yanında olmak için bir araya gelir. Andrea’nın bugüne dair tüm istediği güzel vakit geçirmektir ancak olaylar hiç beklediği gibi gitmeyecektir. Günün sürprizi ise kendisinden üç yıldır haber alamadığı kızı Claire’in eve gelmesidir. Mutlu Yıllar (2019) (Happy Birthday (2019)) Tür:Dram,Komedi; Yönetmen:Cédric Kahn; Oyuncular:Cédric Kahn,Catherine Deneuve,Emmanuelle Bercot.

 • 12:00 Asla Geç Değil

  Caine, Bronson, Angus ve Wendell yıllar önce savaş esirleri kampından kaçmış kafadarlardır. Şimdi ise gaziler için emekliler evinde yaşamlarını sürdürürler fakat hepsinin gerçekleştirmek istedikleri hayalleri vardır. Hayallerini gerçekleştirmeye karar veren Caine, Bronson, Angus ve Wendell huzurevinden kaçmanın planını yaparlar. Asla Geç Değil (Never Too Late) Tür:Dram,Romantik,Komedi; Yönetmen:Mark Lamprell; Oyuncular:James Cromwell,Jacki Weaver,Dennis Waterman.

 • 13:45 Dil Dersleri

  Adam’ın eşi ona için bir sürpriz yapar ve onun için online ispanyolca dersi satın alır. Derslere başlayan Adam ve öğretmeni Carino arasındaki ilişki zamanla güçlü bir dostluğa dönüşür. Her ihtiyacı olduğuna Carino’dan yardım isteyen Adam, farkında olmadan karmaşık duygular içine girer. Dil Dersleri (Language Lessons) Tür:Dram,Komedi,Romantik; Yönetmen:Natalie Morales; Oyuncular:Natalie Morales,Mark Duplass,Desean Terry.

 • 15:30 Literally, Right Before Aaron

  Üniversitedeki kız arkadaşı Allison ile ayrılıklarının ardından, Adam kendisini toparlayamaz. Aradan geçen bir yılın ardından Adam’ın kalbi hâlâ kırıktır ve Allison’ı unutamamıştır. Sevdiği kadının başka biri ile evleneceğini, Allison’ın kendisini düğününe çağırınca ile öğrenir. Allison’ı unutmuş gibi davranan ve düğüne katılan Adam, atlatamadığı duygularla savaşmak durumunda kalır. Literally, Right Before Aaron (Literally, Right Before Aaron) Tür:Dram,Komedi; Yönetmen:Ryan Eggold; Oyuncular:Justin Long,Cobie Smulders,Ryan Hansen.

 • 17:30 Mystery in Saint Tropez

  Milyarder Tranchant ve karısı, her yaz Güney Fransa’daki malikanelerinde ünlü isimleri ağırlarlar. Bu sırada, bir suikastın kurbanı olacağına inandırılan Tranchant, Paris’in en iyi polislerinden biri olan Chirac’ı bu işi araştırması için ikna etmeye çalışır. Mystery in Saint Tropez (Mystery In Saint Tropez) Tür:Komedi; Yönetmen:Nicolas Benamou; Oyuncular:Christian Clavier,Benoît Poelvoorde,Thierry Lhermitte.

 • 19:15 Zoraki Dedektif

  Dae-man, ülkenin en soğukkanlı suçları hakkında blog yazan, suç hayranı bir adamdır. Yıllar boyunca bir dedektif olma hayalleri kurmuş fakat başarısız bir kaç girişimin ardından, çizgi roman dükkanı açmıştır. Bir gün en yakın arkadaşı, dedektif Jun-su, cinayet ile suçlanır. Dae-man ise arkadaşının masum olduğunu kanıtlamak üzere hemen harekete geçer. Zoraki Dedektif (The Accidental Detective) Tür:Komedi; Yönetmen:Kim Jung-Hoon; Oyuncular:Kwon Sang-Woo,Sung Dong-il,Lee Seung-joon.

 • 21:30 Hafıza Kaybı

  Emekli bir NASA test pilotu olan Victor, üstü açık lüks arabasıyla, Palm Springs çevresinde kısa mesafeli araba yarışı yaptıktan sonra ehliyetini kaybeder. Toplu taşımaya binmek zorunda kalan Victor, Caroline ile tanışınca aşk ve yaşam arasında yeniden yön bulmayı öğrenir. Hafıza Kaybı (Senior Moment) Tür:Komedi,Romantik; Yönetmen:Giorgio Serafini; Oyuncular:William Shatner,Jean Smart,Don McManus.

 • 23:15 Robust

  Yaşlanmış ve eski popülerliğini kaybetmiş bir film yıldızı olan Georges’ın sağ kolu ve aynı zamanda tek arkadaşı olan asistanı birkaç haftalığına uzaklaşmak zorunda kalınca, Georges’a Aissa adında yeni bir asistan tayin edilir. Güvenlik görevlisine benzeyen Aissa ile Georges arasında özel bir bağ oluşur. Robust (Robust) Tür:Dram; Yönetmen:Constance Meyer; Oyuncular:Gérard Depardieu,Déborah Lukumuena,Lucas Mortier.

Back to top