Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:00 Herkesin Hayatı

  46. filmi Everyone's Life'ta Fransız yönetmen Claude Lelouch, her zamankinden de daha fazla sayıda yıldız aktörle çalışmış. Burgundy şarabıyla ünlü Beaune kentinde geçen bu hikayede, hepsi birbiriyle şu ya da bu şekilde ilişkide olan kişilerin şehirdeki ünlü caz festivali sırasında başlarına gelenler ve romantik ilişki sarmalları eğlenceli bir dille anlatılıyor. Herkesin Hayatı (Everyone's Life) Tür:Komedi,Dram; Yönetmen:Claude Lelouch; Oyuncular:Eric Dupond-Moretti,Johnny Hallyday,Nadia Farès.

 • 03:00 Hayaletler Okulu

  Modesto, öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lisede iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür! Hayaletler Okulu (Ghost Graduation) Tür:Komedi; Yönetmen:Javier Ruiz Caldera; Oyuncular:Raúl Arévalo,Alexandra Jiménez,Andrea Duro.

 • 04:45 Roxanne

  Washington’da itfiye şefi olarak görev yapan C. D. Bales büyük burnu yüzünden kompleks yapar ve aşık olduğu Roxanne’a bir türlü açılamaz. Kendisini beğenmeyeceğini düşündüğü genç kadına olan aşkını itiraf etmenin türlü yollarını arar. Roxanne (Roxanne) Tür:Komedi,Romantik; Yönetmen:Fred Schepisi; Oyuncular:Steve Martin,Daryl Hannah,Rick Rossovich.

 • 06:45 Holmes & Watson

  Bildiğiniz tüm aksiyon ve macera dolu Sherlock Holmes hikayelerini bir kenara bırakın. İki sıkı dost olan Holmes ve Watson sır dolu olayları çözmeye çalışırlar ancak bu sefer silahlar ve üstün zeka taktikleriyle değil. Holmes ve Watson olayları çözmeye çalışırken her şeyi yüzlerine gözlerine bulaştıracak ve komik olaylar yaşanacaktır. Holmes & Watson (Holmes & Watson) Tür:Gizem,Macera,Komedi,Suç; Yönetmen:Etan Cohen; Oyuncular:Will Ferrell,John C. Reilly,Rebecca Hall.

 • 08:30 Bitirim İkili

  Hong Kong Polis Departmanı’nın başarılı elemanlarından biri olan Dedektif Lee, son yürüttüğü görevde Çin kültürü için büyük bir önem arz eden değerli bir hazineyi hırsızların elinden kurtarmış; böylece üstleri tarafından milli bir kahraman olarak addedilmiştir. Bitirim İkili (Rush Hour) Tür:Aksiyon,Komedi,Suç,Gerilim; Yönetmen:Brett Ratner; Oyuncular:Jackie Chan,Chris Tucker,Ken Leung.

 • 10:30 Bir Dünya ki...

  Anlatım ve seslendirme yeteneğiyle ünlü bir Hollywood yıldızı olan Sam Sotto, sektörde “dublaj kralı” olarak anılmaktadır. Yakın zamanda otobiyografisi yayınlanan Sam, 60 yaşına girdiğinde yaşam boyu başarı ödülünün de sahibi olacaktır. 31 yaşındaki kızı Carol ise babası tarafından her zaman gölgede bırakılmış bir vokal koçudur. Bir Dünya ki... (In A World...) Tür:Komedi; Yönetmen:Lake Bell; Oyuncular:Lake Bell,Fred Melamed,Michaela Watkins.

 • 12:15 Seems Like Old Times

  Talihsiz bir yazar olan Nick Gardenia, yeni bir roman üzerinde çalışmak için California dağlarında bir kulübede inzivaya çekilir. İki soyguncunun yolu Nick’in kulübesine düşer ve onu kaçırıp zorla banka soydurturlar. Bankanın güvenlik kameralarına yakalanan Nick, kanun kaçağı haline dönüşür. Bunun üzerine avukat olan eski karısı ve karısının müstakbel eşi California başsavcısından yardım istemek zorunda kalır. Seems Like Old Times (Seems Like Old Times) Tür:Komedi,Romantik; Yönetmen:Jay Sandrich; Oyuncular:Goldie Hawn,Chevy Chase,Charles Grodin.

 • 14:15 Acemi Soyguncular

  İngiliz dört arkadaş, John, Ben, Tom ve Michael, Batı Avrupa’da bir soygun yapmaya karar verirler. Ancak işler yolunda gitmez ve üst üste bir sürü talihsiz olay yaşarlar. Bir yandan eve dönmeye çalışırken, diğer yandan tetikçiler, kirli polisler, hırsızlar ve hayat kadınları ile dolu bir sürü belayı da atlatmak zorunda kalacaklardır. Acemi Soyguncular (Redirected) Tür:Komedi; Yönetmen:Emilis Velyvis; Oyuncular:Vinnie Jones,Scot Williams,Gil Darnell.

 • 16:15 Çocuk Yok

  Gabriel, 8 yıldır bekardır. Boşandığı günden beri, hayatının merkezinde 8 yaşındaki kızı vardır. Romantik bir ilişkiye girmekten kaçınan genç adam, eski platonik aşkı Vicky ortaya çıkınca altüst olur. Ancak Vicky’nin kendine verdiği bir söz vardır: asla çocuklu bir adamla birlikte olmayacaktır. Vicky’e çocuğu olmadığını söyleyen Gabriel, her randevularından bu durumu saklama konusunda zor zamanlar yaşar. Çocuk Yok (No Kids) Tür:Romantik,Komedi; Yönetmen:Ariel Winograd; Oyuncular:Diego Peretti,Maribel Verdú,Guadalupe Manent.

 • 18:15 Senaryo

  Marina ve Victor, güzel bir aşk hikayesi için gereken her şeye sahiptirler: ikisi de genç, çekici ve tutku doludur. Tek problem, her ikisinin de romantik komedi yazarı Pablo’nun yarattığı kurgusal birer karakter olmalarıdır. Pablo’nun evliliği ise çöküşün eşiğindedir. Pablo, her ne kadar yarattığı kurguyu elinden geldiğinde kusursuz hale getirmeye çalışsa da, kendi hayatında tam aksi gerçekleşmeye başlar. Senaryo (Easy Sex, Sad Movies) Tür:Romantik; Yönetmen:Alejo Flah; Oyuncular:Quim Gutiérrez,Marta Etura ,Ernesto Alterio.

 • 20:00 İspanyol İşi

  İspanyol vatandaşı Rafa (Dani Rovira), Basklar hakkında rahatsız edici şakalar yaparak Amaia (Clara Lago) adındaki genç kızı sinirlendirir. Amaia, gece çok sarhoş olur ve Rafa’nın evinde kalır. Ertesi sabah Kuzey’e doğru yola çıkar. Rafa da ona eşlik etmeyi teklif eder. Birlikte çıktıkları yolda, onlara eşlik eden başka yol arkadaşları da olacaktır. İspanyol İşi (Spanish Affair) Tür:Komedi; Yönetmen:Emilio Martínez Lázaro; Oyuncular:Clara Lago,Dani Rovira,Carmen Machi.

 • 21:45 Aşk Kliniği

  Romantik ve sadık John (Artus de Penguern) ile düşüncesiz ve bencil Michael (Bruno Salomone) babalarının özel hastanesinde cerrah olarak çalışan iki kardeştir. John güzel hemşire Priscilla’ya (Helena Noguerra) aşık olur. Ancak Michael, sevdiği kızı elinden alır. Hayata küsen John Kanada’ya gider. Michael’ın yeni projeleri hastaneyi iflas noktasına getirince John geri dönüp her şeyi düzeltmeye karar verir. Aşk Kliniği (Sex, Lies And Surgery) Tür:Komedi; Yönetmen:Artus de Penguern; Oyuncular:Bruno Salomone,Artus de Penguern,Natacha Lindinger.

 • 23:15 Yuba İlçesinde Son Dakika

  Kocasının kendisini aldattığını öğrenen genç kadın, hayatının şokunu yaşar. Üstelik tek sorun bu değildir; adam, eşini aldatırken yakalanınca kalp krizi geçirerek vefat eder. Kocasının cesedinden kurtulmak isteyen kadın, onu gömer ve kayıp ilanı verir. Eşinin kayıp olarak ilan edilmesi, genç kadına beklenmedik bir şöhret sağlar. Ancak polis ve suçlularla baş etmeye çalışırken boyundan büyük işlere kalkışır. Yuba İlçesinde Son Dakika (Breaking News In Yuba County) Tür:Komedi,Dram,Suç; Yönetmen:Tate Taylor; Oyuncular:Tate Taylor,Film Roman,Mila Kunis.

Back to top