Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:30 İlk Aşk (2019)

  Genç bir boksör olan Leo, aşık olduğu Monica’ya duygularını kolay kolay belli edemez. Kazanacağına inandığı bir müsabakada yenilen boksör, aldığı malubiyet karşısında deriden etkilenir. O esnada sevdiği kız farkında olmadan kendini uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir çetenin içinde bulur. Monica’ya yardım etmek isteyen Leo, gece boyunca polis ve mafyadan kurtulmaya çalışır. İlk Aşk (2019) (First Love) Tür:Suç,Aksiyon; Yönetmen:Takashi Miike; Oyuncular:Masataka Kubota,Nao Omori,Shota Sometani.

 • 03:30 Summit Fever

  Arkadaşlarıyla birlikte ‘Üç Büyük’ olarak adlandırılan Matterhorn, Eiger ve Mont Blanc dağlarını keşfetmeye çıkan ama ama bu keşif sırasında ölümcül zorluklarla karşılaşan İngiliz bir dağcının hikayesi... Summit Fever (Summit Fever) Tür:Dram; Yönetmen:Julian Gilbey; Oyuncular:Hannah New,Freddie Thorp.

 • 05:30 Tenet

  Gerçek zamanın ötesinde bir yerde, uluslararası casusluk görevini yerine getirmeye çalışan bir kahraman, dünyayı kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalır. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman casus, alacakaranlık dünyada zorlu bir yolculuğa çıkar. Tenet (Tenet) Tür:Aksiyon,Gerilim,Bilim-Kurgu; Yönetmen:Christopher Nolan; Oyuncular:John David Washington,Robert Pattinson,Elizabeth Debicki.

 • 08:15 Bayan Lowry ve Oğlu

  İngiliz sanatçı L.S. Lowry, aşırı baskıcı olan annesi Elizabeth ile yaşamaktadır. Yatalak ve acı içinde olan Elizabeth, 1939'daki ölümüne kadar, bu süreçte bekar olan oğlunun sanata olan tutkusunun devam etmesini engellemek için elinden geleni yapar. Bayan Lowry ve Oğlu (Mrs Lowry & Son) Tür:Dram; Yönetmen:Adrian Noble; Oyuncular:Vanessa Redgrave,Timothy Spall,Wendy Morgan.

 • 10:00 Turn Every Page - The Adventure

  Şimdi 86 yaşında olan yazar Robert Caro, şaheseri The Years of Lyndon Johnson'ın son cildini tamamlamak için çalışırken 90 yaşındaki editörü Gottlieb, kitabı düzenlemek için bekliyor. Hayatlarının işini bitirme görevi çerçevesinde 50 yıllık iki dostun sanata, ölümlülüğe, düşmanlığa ve yaratıcı işbirliğinin dönüştürücü gücüne samimi bir bakışı… Turn Every Page - The Adventure (Turn Every Page - The Adventures of Robert Caro And Robert Gottlieb) Tür:Belgesel; Yönetmen:Lizzie Gottlieb; Oyuncular:Robert A. Caro,Robert Gottlieb,Ethan Hawke.

 • 12:15 Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında

  Ünlü ressam Vincent Van Gogh’un hayatının ele alındığı filmde, Van Gogh’u William Dafoe canlandırıyor. Fransa, Arles’te geçirdiği inziva günlerinde ünlü ressam, kendine has ve benzersiz resim tekniğini geliştirir. Bu dönemde Gogh ruhsal rahatsızlıkları, dini yargıları ve Fransız sanatçı Paul Gauguin’in çalkantılı arkadaşlığı ile boğuşmaktadır. Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında (At Eternity's Gate) Tür:Dram; Yönetmen:Julian Schnabel; Oyuncular:Willem Dafoe,Rupert Friend,Oscar Isaac.

 • 14:15 Vox Lux

  Celeste, 1999 yılında Amerika’da bir lisede silahlı bir saldırgan tarafından rehin alınan sınıftadır. Ülkenin canlı yayında izlediği katliamdan sağ kurtulan tek öğrenci olan Celeste, yaralansada yoğun bir tedavi sürecinin ardından hayata döner. Yapılan anma töreni sırasında, başlarına gelen felaketten esinlenerek yazdığı ve söylediği şarkıyla şöhret basamaklarını tırmanarak dünyaca ünlü bir yıldıza dönüşür. Vox Lux (Vox Lux) Tür:Dram,Müzik; Yönetmen:Brady Corbet; Oyuncular:Natalie Portman,Jude Law,Raffey Cassidy.

 • 16:30 Yuli

  Yuli’nin hayatı, babasının onun dans yeteneğini keşfetmesiyle tamamen değişir. Dans etmeye pek de istekli olmayan Yuli, başlarda zorlansa da zamanla içindeki sese kulak vermeye başlar. Onun bu yeteneği tüm tabuların yıkılmasını sağlar ve Yuli Londra Kraliyet Balesi gibi saygın kurumlarda sahneye çıkan ilk siyahi dansçı olmayı başarır. Yuli (Yuli) Tür:Dram; Yönetmen:Icíar Bollaín; Oyuncular:Santiago Alfonso,Carlos Acosta,Keyvin Martínez.

 • 18:30 Kara Şövalye Yükseliyor

  Terörist Bane’in, Gotham için gizli planları vardır. Kedi kadın Kyle’ı da yanına alan Bane’i engellemeye kimsenin gücü yetmez. Batman ilk kez bu kadar zorlu bir rakiple karşı karşıya kalacaktır. Kara Şövalye Yükseliyor (Dark Knight Rises) Tür:Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim; Yönetmen:Christopher Nolan; Oyuncular:Christian Bale,Michael Caine,Gary Oldman.

 • 21:30 Skandal

  2016 yılında ilk olarak televizyon yorumcusu Gretchen Carlson ve ardından Megyn Kelly de dahil olmak üzere bir çok kadın, Fox New CEO’su Roger Ailes tarafından taciz edildiğini açıkladı. Her şeylerini riske atarak, birlikte çalıştıkları medya patronunun taciz skandalını ortaya çıkaran zeki, güçlü, hırslı ve cesur üç kadının hikayesi…. Skandal (Bombshell) Tür:Dram; Yönetmen:Jay Roach; Oyuncular:Charlize Theron,Nicole Kidman,Margot Robbie.

 • 23:45 Parazit

  Kim-woo Kim, Güney Kore’deki isimsiz bir şehrin kenar mahallesinde ailesi ile beraber yoksulluk içinde yaşamaktadır. Bir gün Kim-woo’nun varlıklı arkadaşı Min-hyuk, aileyi ziyarete gelir ve hediye olarak elinde bulundurana şans ve zenginlik getirdiğine inanılan bir taş getirir. Aynı zamanda ailenin kızı Ki-jung’a aşık olan Min-hyuk, onu üniversitede başka erkeklerden uzak tutması için Kim-woo ile anlaşır. Parazit (Parasite) Tür:Komedi,Gerilim,Dram; Yönetmen:Bong Joon-ho; Oyuncular:Song Kang-ho,Lee Sun-kyun,Jo Yeo-jeong.

Back to top