Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:00 Dışarıda

  Laura, şehirden uzak bir göl evinde kızları Kaya ve Maddie ile birlikte tatile gider. Eve yerleştikten bir süre sonra tuhaf durumlar meydana gelmeye başlar. Gece olduğunda evin etrafında dolanmaya başlayan psikopat Laura ve kızlarını kabus dolu bir tuzağa düşürür. Eşinden ve kızlarından haber alamayan Shawn ise göl evine gittiğinde dehşeti yaşar. Dışarıda (He's Out There) Tür:Korku,Gerilim; Yönetmen:Dennis Iliadis; Oyuncular:Yvonne Strahovski,Justin Bruening,Abigail Pniowsky.

 • 01:30 Uzaydan Gelen Renk

  Gardner ailesi, New England’ın şehirden uzak kırsalında büyük bir çiftliğe taşınır. Yeni hayatlarına alışmaya çalışırken bahçelerine bir meteorun düşmesiyle hayatları beklenmedik bir şekilde değişen aile, meteorun düştüğü bölgenin eriyip, uzay-zaman kırılmalarının gerçekleştiğini farkeder. Meteor, dünyanın uzaylı istilasına açık bir hale gelmesine ve her canlın mutasyona uğramasına neden olur. Uzaydan Gelen Renk (Color Out Of Space) Tür:Korku,Gizem,Bilim-Kurgu,Gerilim; Yönetmen:Richard Stanley; Oyuncular:Nicolas Cage,Joely Richardson,Madeleine Arthur.

 • 03:30 5000 Blankets

  Kocası zihinsel bir çöküntü geçirip ortadan kaybolunca, kadın ve küçük oğlu onu sokaklarda bulmaya koyulur. Bu, ihtiyacı olanlara yönelik bir şefkat hareketini ateşler ve bir şehre ilham verir. 5000 Blankets (5000 Blankets) Tür:Dram; Yönetmen:Amin Matalqa; Oyuncular:Anna Camp,Rob Mayes,Carson Minniear.

 • 05:30 Turn Every Page - The Adventure

  Şimdi 86 yaşında olan yazar Robert Caro, şaheseri The Years of Lyndon Johnson'ın son cildini tamamlamak için çalışırken 90 yaşındaki editörü Gottlieb, kitabı düzenlemek için bekliyor. Hayatlarının işini bitirme görevi çerçevesinde 50 yıllık iki dostun sanata, ölümlülüğe, düşmanlığa ve yaratıcı işbirliğinin dönüştürücü gücüne samimi bir bakışı… Turn Every Page - The Adventure Of Robert Caro And Robert Gottlieb (Turn Every Page - The Adventures Of Robert Caro And Robert Gottlieb) Tür:Belgesel; Yönetmen:Lizzie Gottlieb; Oyuncular:Robert A. Caro,Robert Gottlieb,Ethan Hawke.

 • 07:45 Cellat

  Bir avukat, tanık olduğu idamlardan travmatize olmuş Güney Afrikalı bir gardiyanın davasını üstlenir. Cellat (Shepherds And Butchers) Tür:Dram; Yönetmen:Oliver Schmitz; Oyuncular:Andrea Riseborough,Steve Coogan,Robert Hobbs.

 • 09:45 Şanslı Logan

  Son zamanlarda işlerinde maddi anlamda sıkıntılar yaşayan iki kardeş Jimmy ve Clyde kısa yoldan köşeyi dönmeyi planlar. Amerika’nın en büyük araba yarışlarından biri olan NASCAR yarışı sırasında bir soygun gerçekleştirmeye karar veren kardeşler bu amaçla hapishanede olan ünlü soyguncu Joe Bang'i kaçırmayı bile göze alır. Şanslı Logan (Logan Lucky) Tür:Aksiyon,Komedi,Suç,Dram; Yönetmen:Steven Soderbergh; Oyuncular:Channing Tatum,Adam Driver,Riley Keough.

 • 12:00 Strong Fathers, Strong Daughter

  Zengin bir iş adamı olan Steve’in en büyük hayali, büyük kızıyla güçlü bir iş kurmaktır. Sorun şu ki, artık yetişkin bir kadın olan kızının başka hayalleri, başka planları vardır. Kızının aniden bir misyonerle nişanlandığını öğrendiğinde, onu evine daha yakın tutmak için bir maceraya atılır, ancak çabaları ters gidince, güçlü bir baba olmanın gerçekte ne anlama geldiğini yeniden düşünmek zorunda kalır. Strong Fathers, Strong Daughter (Strong Fathers, Strong Daughters) Tür:Komedi,Dram,Aile; Yönetmen:David de Vos; Oyuncular:Bart Johnson,Robyn Lively,Maria Canals-Barrera.

 • 13:45 Aşktan Kaçılmaz

  Uzun süredir birlikte olan Annie ve Duncan çiftinin ilişkileri, Duncan’ın bir zamanlar saygı duyulan fakat şimdi unutulmaya yüz tutmuş şarkıcı-söz yazarı Tucker Crowe’a olan takıntısı yüzünden son zamanlarda çatırdamaya başlar. Bu duruma karşısında Annie, internetten Tucker Crowe hakkında bir eleştiri yayınlar ve ikili tanışır. Aşktan Kaçılmaz (Juliet, Naked) Tür:Komedi,Dram,Romantik; Yönetmen:Jesse Peretz; Oyuncular:Rose Byrne,Ethan Hawke,Chris O'Dowd.

 • 15:30 David Copperfield

  Charles Dickens’ın eserinden uyarlanan film, David Copperfield’ın hayatının tüm dönemlerine ışık tutuyor. Mutsuz bir çocukken kendisinde keşfettiği yazarlık ve anlatıcılık yeteneği sayesinde yoksulluktan zenginliğe nasıl geçiş yaptığını ve hayatının nasıl şekillendiğini gözler önüne seriyor. David Copperfield'ın Çok Kişisel Hikayesi (The Personal History Of David Copperfield) Tür:Dram,Komedi; Yönetmen:Armando Iannucci; Oyuncular:Dev Patel,Peter Capaldi,Ben Whishaw.

 • 17:45 Düğün Davetiyesi

  60’lı yaşlarında bekar bir baba olan Abu-Shadi, kızını evlendirmeye hazırlanıyordur ve yıllardır İtalya’da yaşayan oğlu gelene kadar tüm süreçle kendi ilgilenmek zorundadır. Uzun süredir görmediği oğlu gelince nasıl davranması gerektiğini bilmez çünkü aslında oğlu hakkında hiçbir fikri yoktur. Düğün Davetiyesi (Wajib) Tür:Dram; Yönetmen:Annemarie Jacir; Oyuncular:Saleh Bakri,Maria Zreik,Lama Tatour.

 • 19:30 Yıldızlar Asla Ölmez

  İngiltere’de yaşayan genç aktör Peter, büyük bir Hollywood yıldızı olan Gloria Grahame ile kapı komşusu olduğunu öğrenir. Zamanla aralarında büyük bir aşk başlayan ikili, Gloria’nın herkesten gizlediği ölümcül hastalıklığının ortaya çıkmasıyla büyük bir yıkıma uğrar. Sevgilisinden güç alarak hayata tutunmaya çalışan Gloria, Peter’ın ailesinin yanına Liverpool’a gitmek ister. Yıldızlar Asla Ölmez (Film Stars Don'T Die In Liverpool) Tür:Romantik,Dram; Yönetmen:Paul McGuigan; Oyuncular:Annette Bening,Jamie Bell,Hughes Entertainment.

 • 21:30 Sekizinci Sınıf

  İçine kapanık bir kız olan Kayla, ortaokulda son sınıfa gitmektedir. Liseye geçecek olan genç kız youtube için motivasyon videoları çeker ancak videolar hiç yorum almaz. Okulda da arkadaş edinmekte güçlük çeken Kayla ‘Okulun En Sessiz’i ödülünü de alınca morali çok bozulur. Sekizinci Sınıf (Eighth Grade) Tür:Komedi,Dram; Yönetmen:Bo Burnham; Oyuncular:Elsie Fisher,Josh Hamilton,Emily Robinson.

 • 23:15 Tomris

  Tomris, M.Ö 6. yüzyılda kocasının ölümü üzerine tahta geçmek zorunda kalır. Bu sırada İskit-Saka İmparatorluğu dağılmak üzeredir. Ancak onun askeri dehası, taktiksel ve siyasi becerileri imparatorluğun yeniden Orta Asya'nın hakimi haline gelmesini sağlar. Tomris (The Legend Of Tomiris) Tür:Dram,Tarih; Yönetmen:Akan Satayev; Oyuncular:Almira Tursyn,Erkebulan Dairov,Adil Akhmetov.

Back to top