Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 01:30 Sessiz Bir Yer

  Dünya sese karşı oldukça duyarlı, yırtıcı yaratıklar tarafından işgal edildiğinde, Abbot ailesi terkedilmiş bir şehre dönüşen New York’ta hayatta kalmak için mücadele vermektedir. Yaratıklar sese o kadar duyarlıdır ki, en ufak bir ses dahi ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Korkunç istilanın üzerinden bir yıl geçtiğinde, Abbot ailesi bu yeni dünya düzeninde, sessizce yaşamaya uyum sağlamıştır bile. Sessiz Bir Yer (A Quiet Place) Tür:Korku,Dram,Bilim-Kurgu; Yönetmen:John Krasinski; Oyuncular:Emily Blunt,John Krasinski,Millicent Simmonds.

 • 03:15 Gece Gelen

  Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyaya dehşet saçan alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı, genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır. Gece Gelen (It Comes At Night) Tür:Dram,Korku,Gizem; Yönetmen:Trey Edward Shults; Oyuncular:Kelvin Harrison,Joel Edgerton,Christopher Abbott.

 • 05:00 Max Ve Ben

  Geordie adlı genç, kapı komşusu olan Max isimli bir kıza aşıktır. Fakat Gordie, Max’in bir yıl önce kistik fibrozis hastalığından öldüğünü ve bir hayalete aşık olduğunu öğrenir. Max Ve Ben (Max And Me) Tür:Romantik,Dram; Yönetmen:Claire Andrew; Oyuncular:Matthew Erick White,Lily Bleu Andrew,Mathew Odette.

 • 07:00 New York'ta Yağmurlu Bir Gün

  Genç bir kadın olan Ashleigh’nin bir röpotaj için New York’a gitmesi gerekmektedir. Ashleigh ve sevgilisi Gatsby, bu iş seyahatini romantik bir hafta sonu kaçamağına dönüştürmeyi planlar. Ancak burada onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Yapmaları gereken işler nedeniyle farklı yönlere savrulan ikilinin yolları uzun süre yeniden kesişmez. New York'ta Yağmurlu Bir Gün (A Rainy Day In New York) Tür:Komedi,Romantik; Yönetmen:Woody Allen; Oyuncular:Timothée Chalamet,Elle Fanning,Selena Gomez.

 • 08:45 Burada Değilim

  Steve’in trajik geçmişi peşini bırakmaz. Evinde gördüğü her eşya, duyduğu her müzik ona şuan yaşadığını yalnız hayatı sorgulatır. Nasıl bu hale geldiğini anlamak için geçmişte yaşadığı olayların arasında bağlantı kurmaya çalışır. Burada Değilim (I'M Not Here) Tür:Dram; Yönetmen:Michelle Schumacher; Oyuncular:J.K. Simmons,Sebastian Stan,Maika Monroe.

 • 10:15 Kefernahum

  Film, Zain'in sıradan bir küçük çocuktan, kendisini istismar eden ailesine baş kaldırıp kaçan, zekası ve pratikliği ile sokaklardaki yaşam savaşından galip çıkan ve kendisine yapılan haksızlığın karşısında dimdik duran, 12 yaşındaki genç bir delikanlıya dönüşümünü gözler önüne seriyor. Kefernahum (Capernaum) Tür:Dram; Yönetmen:Nadine Labaki; Oyuncular:Nadine Labaki,Zain Al Rafeea,Yordanos Shifera.

 • 12:30 Vox Lux

  Celeste, 1999 yılında Amerika’da bir lisede silahlı bir saldırgan tarafından rehin alınan sınıftadır. Ülkenin canlı yayında izlediği katliamdan sağ kurtulan tek öğrenci olan Celeste, yaralansada yoğun bir tedavi sürecinin ardından hayata döner. Yapılan anma töreni sırasında, başlarına gelen felaketten esinlenerek yazdığı ve söylediği şarkıyla şöhret basamaklarını tırmanarak dünyaca ünlü bir yıldıza dönüşür. Vox Lux (Vox Lux) Tür:Dram,Müzik; Yönetmen:Brady Corbet; Oyuncular:Natalie Portman,Jude Law,Raffey Cassidy.

 • 14:45 Bayan Lowry Ve Oğlu

  İngiliz sanatçı L.S. Lowry, aşırı baskıcı olan annesi Elizabeth ile yaşamaktadır. Yatalak ve acı içinde olan Elizabeth, 1939'daki ölümüne kadar, bu süreçte bekar olan oğlunun sanata olan tutkusunun devam etmesini engellemek için elinden geleni yapar. Bayan Lowry Ve Oğlu (Mrs Lowry & Son) Tür:Dram; Yönetmen:Adrian Noble; Oyuncular:Vanessa Redgrave,Timothy Spall,Wendy Morgan.

 • 16:30 Aquarela

  Yüzeyi tamamen buz tutmuş Baykal Gölü’nden Miami’yi vuran Irma Kasırgası’na ve Venezuela’da bulunan dünyanın en yüksek şelalesine uzanan film, iklim değişikliğinin gittikçe daha çok etkilediği suyun görsel hikâyesini anlatıyor. Saniyede 96 kare çekilmiş çarpıcı görüntüler ile resmedilen ve evrenin yaşam kaynağı olan su, filmin başrolünde yer alıyor. Aquarela.

 • 18:15 Elveda Oğlum

  Film, Çin’in tek çocuk politikasının aileler için nasıl yıkıcı etkiler yarattığını 30 yıllık bir sürece yayarak anlatıyor. İki evli çift bu süreç içerisinde Çin’de yaşanan sosyal ve ekonomik değişimlere uyum sağlamaya çalışıyor. Ülkenin ekonomisinin iyileşmesiyle yaşanan toplumsal değişime de değinen film, birçok soyut kavramı ele alıyor. Elveda Oğlum (So Long My Son) Tür:Dram; Yönetmen:Wang Xiaoshuai; Oyuncular:Wang Jingchun,Yong Mei,Qi Xi.

 • 21:30 A Radiant Girl

  Paris’te yaşayan ve Yahudi bir genç kız olan Irene, günlerini gençliğinin verdiği umursamazlıkla geçirip, oyuncu olma hayalinin peşinden gider. Ailesi, onun dünyayı keşfetmesini, yeni arkadaşlıklar edinmesini ve hayallerinin peşinden koşmasını Irène’nin zamanının tükenmekte olduğunu bilmekten izlemektedir. A Radiant Girl (A Radiant Girl) Tür:Dram,Tarih,Savaş; Yönetmen:Sandrine Kiberlain; Oyuncular:Rebecca Marder,Ben Attal,India Hair.

 • 23:15 Mahallede Güzel Bir Gün

  Amerika’nın sevilen ünlülerinden Fred Rogers ve ödüllü gazeteci Tom Junod arasındaki yaşanmış arkadaşlığa odaklanan filmde alaycı gazeteci Junod, gönülsüzce Bay Rogers hakkında bir yazı yazmayı kabul eder ve ikili birbirini tanıdıkça gazetecinin hayata olan bakış açısı değişir. Mahallede Güzel Bir Gün (A Beautiful Day In The Neighborhood) Tür:Dram; Yönetmen:Marielle Heller; Oyuncular:Tom Hanks,Matthew Rhys,Chris Cooper.

Back to top