Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:00 Suur diskoõhtu „Eesti tantsib“

  Eesti, 2020 г. Eesti Vabariik 100 juubelipeo viimane sündmus toimus kõikides kodudes. Otsepildi vahendusel saime osa Eesti Rahva Muuseumis toimuvalt suurelt tantsuõhtult, kus kõlas 100 minutit viimase saja aasta parimat Eesti tantsumuusikat. Režissöör Keiti Väliste, produtsent Rait-Roland Veskemaa

 • 00:50 Tuulepealne maa. Ei ole sõda noortele meestele

  Eesti, 2013 г. 13. osa viib vaataja 1943. aasta hilissügisesse. Eesti, nagu ka suur osa Euroopast, on Saksamaa poolt okupeeritud ja näib, et sakslased püsivad kindlalt. Siiski on Punaarmee edusammud märgatavad ja Saksa armee hakkab värbama sõdureid kohalike elanike hulgast. Toomas Roo elab isatalus koos isa Joosepi, naise Mareti, tütar Leili ja õepoeg Siimuga. Siimu ja Tooma läbisaamine pole kiita. Siimu arvates on Toomas vähemalt osaliselt süüdi ema Marju surmas. Ka on Toomas tema arvates uue võimu suhtes liialt leplik. Vanaisa Joosep püüab Siimu ja Toomast lepitada, kuid vähese eduga. Indrek Kallaste, kes elab oma vanas korteris, on salajase Eesti Rahvuskomitee aktivist. Ta peab sidet erinevate Eesti poliitikute vahel, eesmärgiks poliitikud ühtseks koguks koondada ja taotleda Eesti riigi taastamist. 13. osa peategelasteks on Tooma õepoeg Siim Pärtel ja tema kaks sõpra Märt ning Oskar, kes kõik on 18-aastased ja kevadel lõpetanud gümnaasiumi. Sõjaaja olud ei luba rahuaegseid eluplaane teostama asuda. Eesti Leegioni hakatakse võtma 1925. aastakäigu poisse. Noormehed sooviksid Eesti kaitseks relva haarata, kuid väljavaade sõdida kusagil idarindel ei ole ahvatlev, mistõttu otsitakse pingsalt alternatiive

 • 02:20 Kuldsed Kukerpillid. Kontsert

  Eesti, 2022 г. Pool sajandit inimesi kaasahaaravate lauludega rõõmustanud ja tantsima pannud Kukerpillid pidasid maha ühe vägeva sünnipäevapeo. Alexela kontserdimajas toimus ainukordne kontsert, kus lisaks vanadele hittidele tulid esitamisele ka tuntud eesti heliloojatelt spetsiaalselt Kukerpillidele loodud uued laulud. Režissöör Eva-Katariina Taimre, juhtoperaator Raul Priks, helirežissöör Tanel Klesment, produtsent Kadi Katarina Priske

 • 03:20 Pitka legend

  Eesti, 2023 г. Eesti esimese admirali ja tema ajastu lugu. Johan Pitka oli mees, kes seisis kompromissitu kindlusega Eesti omariikluse alguse pöördeliste sündmuste juures, olgu selleks siis Kaitseliidu ellu kutsumine, soomusrongid Vabadussõjas või paljud teised olulised sündmused, mis on nõudnud just Pitkale omast pöörast julgust. Meie ajaloo ühe põnevaima suurkuju elu oli sama kirev ja pöörane, nagu mehe iseloomgi. „Pitka legend“ äratab armastatud näitlejatega lavastuslike stseenide, animatsiooni ja dokumentaalkaadrite kaudu ellu loo esimesest Eesti admiralist, tema ajastust, võitlustest ja unistustest. Stsenaarium Loone Ots ja Rein Pakk, režissöör Ain Mäeots, operaator Mait Mäekivi, kunstnik Killu Mägi, montaaž Risto Pillesson, animatsioon Elise Christine Jörberg, helilooja Ardo Ran Varres. Osades Karol Kuntsel, Maria Annus, Indrek Taalmaa, Ronald Mäeots, Mait Malmsten jt. Produtsent Ain Mäeots.

 • 04:24 ERR.ee uudised (с.55)

  Eesti, 2024 г. Серия 55

 • 08:00 Iidne mets

  Eesti, Saksa, Leedu, 2018 г. Haarav dokumentaalfilm viimastest Leedu ürgmetsadest, kus ajal pole tähtsust ja kõik, mis elab, ei närbu ega vanane, vaid kasvab ühte igavikuga. Tavalistest loodusfimidest erinev poeetiline film viib vaataja lõputule matkale – alates paksudest metsadest kuni hundikoopa ja musta kure pesani. Seejärel sukeldutakse vee alla ja minnakse kaema veealust metsa, mis kasvas ammu enne seda, kui inimesed metsamaa asustasid. Filmil kommentaarid puuduvad, ainsateks saatjateks on mitmekülgsed metsahelid ja kaamera jäädvustatud imekaunid kaadrid.

 • 09:05 Mississippi hääled (с.13)

  Eesti, 2023 г. Сезон 1/Серия 13 Sarja kolmeteistkümnendas osas jätkub Chicago ja sealsete kaunite kunstidega tutvumine. Uudistame taevasse kõrguvaid maju, sööme kuulsat paksu põhjaga pitsat ja poolakaks kutsutavat hot dog’i, räägime elust-olust. Külastame bluusiklubi ja jõuame lõpuks Chicago Eesti Majja. Tootja Matkafilm OÜ, operaator, režissöör ja monteerija Väino Laisaar, produtsent Herbert Murd, koordinaator Kaisa Ling, sarja muusika Madis Aesma.

 • 09:30 Selge pilt (с.2)

  Eesti, 2020 г. Сезон 1/Серия 2 - «Alkoholitarvitamise häire» Kas igal õhtul teleka ees rüübatud kaks klaasi veini muudavad su alkohoolikuks või mitte? Või muutub alkohol probleemiks alles siis, kui jood päevas kaks pudelit viina? Gaute Kivistik räägib enda loo. Saatejuht Kadi Jaanisoo-Kuld, režissöör Märten Vaher, operaator Madis Reimund, toimetaja Marit Ummelas, produtsent Egle Beek. Tootja Whatever Works.

 • 10:00 Prillitoos (с.666)

  Eesti, 2024 г. Сезон 45/Серия 666 Kes oskaks paremini rääkida meie kultuuritemplist, Estonia teatrist ja ka Estonia Seltsist, kui mehed, kes kahe peale oma 150 eluaastast suurema osa on olnud just Estoniaga seotud. Ajame juttu Arne ja Mart Mikuga. Klounid Piip ja Tuut on veendunud, et hea nali aitab ikka raskusi ületada. Saatesse mahub muudki huvitavat. Saatejuht Reet Linna, režissöör Elo Selirand, toimetaja Marika Kaasik, tegevprodutsent Andres Arro.

 • 11:00 Hommik Anuga (с.333)

  Eesti, 2024 г. Сезон 10/Серия 333 Hea tuju ja mõnus meeleolu. Ootamatud vaatenurgad ja lahedad nostalgialaksud! Saatejuht Anu Välba. Režissöör Rene Vilbre, produtsent Andres Arro.

 • 12:15 Eesti (täielik ja kontrollitud) ajalugu (с.1)

  Eesti, 2024 г. Сезон 1/Серия 1 Kes olid esimesed inimesed Eestimaal? Kust ja millal nad siia tulid, mida siin tegid, uskusid, sõid ja jõid? Algab Andrus Vaariku retk läbi Eesti ajaloo. Sarja stsenarist on Tauno Vahter, režissöör Raivo Maripuu ja toimetaja Kai Väärtnõu.

 • 13:00 EV106. Vabariigi aastapäeva kontsert

  Eesti, 2024 г. Kunstilise juhi Jaan-Eik Tulve sõnul on aastapäevakontsert just niisugune, nagu elu meie ümber - habras, õrn, pühalik, rõõmus, nukker, intiimne, vahel ka valus. Nii elame praegusel ajal üle pingeid, milles me ise ehk otseselt süüdi ei ole, kuid mis meid väga tugevalt mõjutavad. Saame vaid loota, et need ajapikku lahenevad ja sellele on meil kõigil võimalus kaasa aidata - hoides oma kodu, kus on turvaline, hea ning kus inimesed armastavad ja hoiavad üksteist. Kontserdi kunstilise juhi Jaan-Eik Tulve meeskonna tuumikus on lavastaja Maria Peterson, kunstnik Kristjan Suits, videokunstnik Sander Põldsaar, valguskunstnik Priidu Adlas ja produtsent Priit Mikk. Režissöör on Erle Veber, juhtoperaator Raul Priks, produtsent Margus Saar.

 • 13:50 Gorikaturist

  Eesti, 2023 г. Rohke animatsiooniga dokfilm karikaturist Gorist (Vello Agorist), kelle saatus möödunud sajandi alguse Eestis näitab võimu ja vabaduse vahekorda nagu peeglis. Gori (1894-1944) fellinilikus maailmas segunevad palagan ja suur poliitika. Ei ole teemat, mida Gori pliiats ei pilaks, kuni tuuled pöörduvad ja suid hakatakse sulgema. Uute diktaatorite võim kardab üle kõige enda naeruväärsust, samas oma vaenlasi naeruvääristades. Raimo Jõeranna film räägib kunstniku ahvatlusest oma annet pillata, kui seda saadab aplaus, ja kohustusest annet teenida ka siis, kui see viib su otse hukatusse.

 • 15:05 Shetland (с.3)

  Inglise, 2023 г. Сезон 7/Серия 3 Tasapisi liigub juurdlus aina lähemale Elleni kodule ja perekonnale ning aastakümneid varjatud saladusele. Ruthi ja Toshi teed lähevad vahepeal lahku, kuid lõpuks jõutakse ikkagi õige mõrvarini ning Ruth teeb ka rahu oma mineviku ja kodusaarega.

 • 17:00 Väljasuremine: faktid

  Inglise, 2020 г. Vaid 40 aastaga on loomade asurkond kahanenud 60 protsenti. Miljonit taime- ja loomaliiki ootab ees väljasuremine, kui midagi kiiresti ette ei võeta. Sir David Attenborough võtab vaatluse alla väljasuremiskriisi, uurib põhjusi, mis kutsuvad esile loomade ja taimede kiire hävingu, ning pakub üleilmsele probleemile võimalikke lahendusi.

 • 18:00 Segasummasuvila ratastel (с.7)

  Eesti, 2024 г. Сезон 1/Серия 7 Kesküllade suurpere isemoodi seltskond püüab tähelepanu mitte ainult teleekraanil vaid ka tänavatel saadavad üheksaliikmelist tiimi uudishimulikud pilgud. Nemad ajavad aga ikka oma asja, sest tähistamist vajab pereema ja pereisa suur pulma-aastapäev, millega seoses räägivad vanemad lähemalt ka oma tugivõrgustikust ning suhetest vanavanematega. Ootamatult tuleb välja, et kui muidu on perekond rõhutanud tiimitöö olulisust, siis tegelikult on ka neil päevi, mil isa Tarvo käed on seotud ja pereema Anni peab hoopis üksi rabama. Õnneks aga leiavad Kesküllad rõõmu ka keerulisematest hetkedest ja kogu väsimus ununeb, kui üheskoos peetakse maha suur Halloweeni trall.

 • 18:30 Laulu- ja tantsumängud (с.6)

  Eesti, 2023 г. Сезон 1/Серия 6 Meeleolukas viktoriinis kohtuvad säravad koorid, kergejalgsed rahvatantsuansamblid ja hoogsad pillimehed. Saatejuht Margus Saare juhtimisel panevad võistlejad proovile oma teadmised armsast laulu- ja tantsupeost. Seekord on laval Haapsalu neidudekoor Canzone ja Lõõtsavägilased ning tantsupõrandal Leesikad. Mängivad Elina Reinold, Raido Bergstein ja Edmar Tuul ning Liisi Koikson, Mart Sander ja Andres Eelmaa. Küsimused koostas Tiit Naarits, režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Karmel Killandi.

 • 19:30 Aktuaalne Kaamera (с.156)

  Eesti, 2024 г. Серия 156

 • 19:40 Ukraina stuudio (с.8)

  Eesti, 2024 г. Серия 8 Venemaa täiemahulisest sissetungist Ukrainasse täitus 24. veebruaril kaks aastat. Ukraina rahvas on pidanud pikka, rasket ja ohvriterohket sõda ülekaaluka ning julma vastasega. "Ukraina stuudios" analüüsib sõja senist kulgu, ukrainlaste väljavaateid kolmandal sõja-aastal ja sõja õppetunde Eesti kaitseväe juhataja kindral Martin Herem. Saatejuht on Epp Ehand. Toimetaja Peep Kala, režissöör Rait Roland Veskemaa, produtsent Tiina-Mari Koljak.

 • 20:10 ehh, uhhuduur (с.4)

  Eesti, 2024 г. Сезон 6/Серия 4 Ecuadori pealinnas Quitos liitub grupiga Taniil, toimub pidulik vastuvõtt ja sünnib geniaalne plaan Taniili rattasõiduvõimete forsseerimiseks. Ekspeditsioon suundub siona indiaanlaste juurde džunglisse imerohtu otsima. Reisiseltskond: grupijuht Hannes Hanso, mehaanik Tanel Rütman, asjaajaja Wend, velsker Kristjan Prii, kroonik Mart Kuusk, kaameramees Liivo Niglas.

 • 20:35 Surm paradiisis (с.1)

  Inglise, 2023 г. Сезон 12/Серия 1 Neville jõuab Inglismaalt tagasi. Tema rühm täieneb uue konstaabliõpilasega. Neil tuleb uurida astronoomi salapärast surma. Haruldast konjunktsioonivarjutust ennustanud astronoom vaatleb seda kaljul koos sõpradega, kes leiavad ta alt rannakividelt surnuks kukkununa. Selwyn on mures, sest teda ootab esmakohtumine tütrega. Neville’i ellu ilmub romantika.

 • 21:30 Eesti lood (с.8)

  2023 г. Сезон 21/Серия 8 - «Eesti mees» Armastus on toonud Tushari Indiast Eestisse elama. Nüüd on Tushar otsustanud minna oma väljavalitu sugulaste juurde Võrumaale, et õppida, kuidas olla tõeline eesti mees. Filmi režissöörid, produtsendid ja monteerijad on Anna Hints ja Tushar Prakash, operaator Ants Tammik.

 • 22:00 Aktuaalne Kaamera (с.225)

  Eesti, 2024 г. Серия 225 - «Nädal»

 • 22:40 Sport. Sport (с.15)

  Eesti, 2024 г. Серия 15

 • 23:00 Sherwood (с.5)

  Inglise, 2022 г. Сезон 1/Серия 5 Inimjaht läheneb Scotti ja Andy asukohale, sellal kui meenutatakse 1984. aasta saatuslikku õhtut ning seda, mis siis tegelikult juhtus.

Back to top