Устали искать трансляции любимых каналов?

Регистрируйтесь у нас и смотрите 3 дня бесплатно!

Регистрация
 • 00:15 Paititi piezīmes

  Ir pagājis jau vairāk kā gads, kopš četri piedzīvojumu meklētāji - Gundars Bojārs, Raitis Kubuliņš, Pēteris Dimants un Aija Andrejeva ir atpakaļ Latvijā no savas ekspedīcijas Peru džungļos. Ir bijis laiks pārdomāt, kas noticis, ko varēja darīt citādi un ko darītu nākamreiz. Vai Aijas bailes no kukaiņiem ir mazinājušās? Kur palika Pētera zelts? Kā ir mainījies ceļotāju skatījums uz lietām un notikumiem, redzot, kā dzīvo cilvēki džungļos? Un, visbeidzot, kur atrodas Paititi? Visi četri ceļotāji atkal satiekas, lai gremdētos atmiņās par piedzīvoto, un, iespējams, plānotu nākamo izaicinājumu.

 • 00:45 Rīgas stāsti

 • 01:00 Nedēļa Latvijā (atkārtojums)

  Atkārtojums.

 • 01:30 Gaidām ciemos!

  "Gaidām ciemos!" ir par dažādu valstu kultūru, vēsturi un tradīcijām. Raidījuma vadītājs Zurabs Dvaļi ceļo un aicina skatītājus kopā ar viņu pastaigāties pa skaistām vietām, novērtēt apskates vietas, apbrīnot dabu un satikt interesantus cilvēkus. Skatītāji vispirms uzzinās interesantus vēstures faktus par dažādu valstu slavenākajiem vai aizmirstākajiem reģioniem, bet pēc tam izzinās kulinārijas tradīcijas, kopā ar raidījuma viesiem gatavojot vairākus ēdienus.

 • 02:00 Zini savas tiesības

  Vardarbība ir noziegums, kas ietver tieksmi kontrolēt, dominēt un pazemot, savukārt vardarbīga rīcība izpaužas dažādās formās – fiziskā, psiholoģiskā, seksuālā un ekonomiskā vardarbībā. Par minētajiem nodarījumiem pret personu ir paredzēta gan administratīvā atbildība, gan kriminālatbildība, savukārt, Civilprocesa likums paredz tādu iespēju, kā pagaidu aizsardzība pret vardarbību. Raidījumā noskaidrosim, kas ir pagaidu aizsardzība pret vardarbību un to, kā cietušajai personai rīkoties, lai saņemtu aizsardzību no varmākas. Studijas viesi zvērinata advokāte un mediatore Baiba Abzalona un Rīgas pilsētas tiesas tiesnesis Uldis Apsītis.

 • 02:50 Zini savas tiesības

  Katrai personai ir tiesības uz savu aizskarto vai apstrīdēto civilo tiesību vai ar likumu aizsargāto interešu aizsardzību tiesā, tomēr jāņem vērā, ka vēršoties tiesā civiprocesuālā kārtībā ir jāspēj pierādīt to, ka šīs tiesības vai likumiskās intereses ir pamatotas. Pieradīšanas process civilprocesā ir viens no svarīgākajiem aspektiem, jo tā ietvaros tiek noskaidrota pierādāmo faktu pastāvēšana un pati strīda būtība. Šajā raidījumā aplūkosim to, ar kādiem pierādīšanas līdzekļiem ir jāpierāda sava taisnība civillietā un ko nozīmē Civiprocesa likumā nostiprinātais “sacīkstes princips”. Studijas viesi Rīgas rajona tiesas tiesnese Santa Bernharde un zvērināta advokāte Baiba Abzalona.

 • 03:40 Zini savas tiesības

  Jau divus gadus administratīvā pārkāpuma procesā tiesu tiesneši nepieņem sākotnējos lēmumus un nekontrolē nolēmumu izpildi. Sodu par administratīvo pārkāpumu piemēro iestāde, bet tiesa pārbauda pieņemtā lēmuma tiesiskumu. Raidījums veltīts soda piemērošanas kārtībai administratīvā pārkāpuma procesā - kā tiek noteikts, kāds administratīvais sods tiks piemērots, kas administratīvā pārkāpuma procesa izpratnē ir lietas, kuras tiek izskatītas pārkāpuma konstatēšanas vietā, un lietas, kuras tiek izskatītas iestādē. Studijas viesi Zemgales apgabaltiesas tiesnese Inga Putra, Ģenerālprokuratūras Darbības kontroles un starptautiskās sadarbības departamenta Prokuratūras funkciju īstenošanas koordinācijas nodaļas prokurors Gints Bērziņš un Valsts policijas Koordinācijas un kontroles pārvaldes Dienestu koordinācijas biroja priekšniece Mārīte Ziemele.

 • 04:30 Zini savas tiesības

  Iepirkšanās internetā kļūst par mūsu ikdienu - ātra, ērta, parocīga. Savukārt digitālā vide visu laiku attīstās un līdz ar izmaiņām pielāgojas arī tās tiesiskais regulējums. Eiropas Savienības līmenī un arī Latvijā ir notikusi plaša patērētāju tiesību aizsardzības tiesiskā regulējuma e-komercijā un digitālajā vidē uzlabošana. Raidījumā tuvāk aplūkosim, ko paredz Patērētāju tiesību aizsardzības likums un Negodīgas komercprakses aizlieguma likums, un kā patērētājiem tiesiski aizstāvēt savas intereses vēršoties tiesā pret pakalpojuma sniedzēju. Studijas viesi zvērināta advokāte, advokātu biroja Sorainen partnere Ieva Andersone, Rīgas pilsētas tiesas tiesnese Ieva Lūciņa-Linka un Administratīvās rajona tiesas tiesnese Sandija Audzere.

 • 05:20 Zini savas tiesības

  Noziedzīgi nodarījumi ir ikdienas realitāte un tos pastrādā arī nepilngadīgie. No šī gada ir iesākta nepilngadīgo kriminālatbildības sistēmas reforma, kas paredz nepilngadīgai personai atšķirīgu sodu piemērošanas, izpildes un aizstāšanas kārtību. Raidījumā skaidrosim aizsāktās reformas mērķus, kādus soda veidus šobrīd Krimināllikums ļauj piemērot nepilngadīgai personai, citas ar reformu ieviestās izmaiņas, kā arī ekspertu pirmos atzinumus par praksi. Studijas viesi Rīgas pilsētas tiesas tiesnese Ilze Vanaga, Valsts policijas Kriminālizlūkošanas vadības pārvaldes 2.nodaļas galvenā inspektore Antra Stradiņa un Valsts probācijas dienesta Uzraudzības, piespiedu un sabiedriskā darba nodaļas vadītājs Jānis Klūga.

 • 06:10 Latvijas sakrālais mantojums

  Dokumentālo raidījumu cikla "Latvijas sakrālais mantojums" 6.sērijā skatītājam dosim iespēju izzināt Sēliju, atspoguļojot Subati kā nelielu pilsētiņu ar visdaudzveidīgāko konfesionālo mantojumu.

 • 06:35 Latvijas sakrālais mantojums

  Stāsta pamatā ir Zemgale. Divas pilsētas Jelgava un Bauska. Tik spilgtas, tik daudzveidīgas, taču daudzas lietas no pagātnes mantojuma, kara darbības rezultātā, ir zudušas no mūsu acīm, tomēr daudzas lietas ir izdevies nosargāt un dažas no tām ir atgriezušās, lai uzmirdzētu ar jaunu spozmi.

 • 07:00 Latvijas sakrālais mantojums

  Dokumentālo raidījumu cikla "Latvijas sakrālais mantojums" 8.sērijā skatītājam būs iespēja izzināt Kurzemi kā reģionu ar divām konfesionālajām identitātēm: katolisko un luterānisko. Stāstā par Lēnu katoļu dievnamu ielūkosimies arī baznīcas kapenēs.

 • 07:30 Latvijas sakrālais mantojums

  Dokumentalo stāstu cikla "Latvijas sakrālais mantojums" noslēdzošā sērija. Savu stāstu sēriju noslēgsim ar Liepāju kā ostas pilsētu ar tās daudzveidīgo sakrālo mantojumu. Skatītājam būs iespēja arī redzēt un izbaudīt Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas ērģeļu skaņu un stāstu par šo unikālo instrumentu - lielākajām mehāniskajām ērģelēm pasaulē.

 • 08:00 Latvijas sakrālais mantojums

  Raidījums “Latvijas sakrālais mantojums” atgriežas kanālā ReTV ar otro sezonu, kurā skatītāji varēs novērtēt Latvijas dievnamu unikalitāti un sakrālā mantojuma gaitu cauri gadsimtiem. "Latvijas sakrālais mantojums" skatītājiem 14 sērijās būs iespēja izzināt pareizticīgo baznīcas Latgalē, kas aizkustina un apbur ar savu seno koka celtņu vienkāršību un krāsainību, kā arī iepazīt Latvijas dievnamu unikālās ērģeles, atklājot to vēsturi, ērģeļbūves tradīcijas, izcilākos ērģeļbūves meistarus un daudzveidīgo ērģeļu skanējumu. Dokumentālais raidījums skatītājiem atgādinās kristietības ienākšanas vēstures spilgtākos notikumus, iepazīstinās ar Latvijas dievnamu unikālajām mākslas vērtībām un arhitektūru. Uzklausot ekspertus vēsturē, mākslas vēsturē un arhitektūrā, skatītāji varēs novērtēt Latvijas dievnamu unikalitāti Latvijas, Eiropas un pasaules kontekstā.

 • 08:30 PRĀTA BANKA

  Pirmās spēles dalībnieki pierādīja, ka šogad jautājumi ir daudz grūtāki un finālā grūtības sagādā par pirmie jautājumi. Kā veiksies šīs nedēļas dalībniekiem? Šoreiz pie apaļā galda trīs kungi - Radio TEV ētera balss un portāla Mūzikas Avots autors Rūdolfs Švēde no Valmieras, pensionārs Aivars Šīmanis no Rīgas, kā arī daudzbērnu tēvs, kurš bauda dzīvi ar septiņiem mazbērniem Vilnis Mūrnieks no Ugāles.

 • 09:30 Mēs varam – mēs darām!

  Televeikala skatlogs.

 • 10:00 Mēs ar brāli – kolosāli

 • 10:30 Svētku kūka

  Svētku kūkas pirmās sezonas noslēguma radījumā būs ļoti daudz kūku un dalībnieku, jo kopā ieskandināsim TDA “Dzintariņš” 70 gadu jubileju un Maestro Raimonda Paula un Guntara Rača jauno koncertprogrammu “Putnu dziesmas”, kura top kopā ar bērnu vokālo ansambli “Dzeguzīte”. Abi kolektīvi dosies koncertturejā pa Latviju, tādēļ Ilze Kupča izcepusi Cielaviņas kūkas un kopā ar “Dzeguzītes” vadītāju Zigdu Martinsoni dosies tās dāvināt dejotājiem, lai pietiek spēka izdejot skanīgās putnu dziesmas. Protams, cik gardas un kāda ir mājas Cielaviņas recepte, uzziniet raidījumā Svētku kūka.

 • 11:00 Trīs kvadrātā

  Atklāto sarunu cikla “Trīs kvadrātā” astotajā raidījumā Mārtiņš Vilsons tiksies ar trīs paaudžu ielu mākslas pārstāvjiem. Jaunāko laikmetīgo mūziķu paaudzi pārstāvēs jaunpienācējs Latvijas ielu mākslā Riko. Riko ir dzimis radošā ģimenē un pievērsies vizuālās mākslas izpausmēm un ielu mākslai, kas saskan ar pusaudža vecumam atbilstošām modes tendencēm. Riko ir nolēmis savu personību neatklāt, ļaujot par sevi runāt darbiem, tāpēc raidījumā jaunais mākslinieks būs redzams maskā. Riko dalīsies sajūtās par pirmajiem soļiem ielu mākslā un atklās, kādas vērtības viņam tajā šķiet saistošas, kā arī izskaidros, kāpēc ielu māksla nav tikai ķēpājumi, bet gan – vienota mākslas telpa ar vēstījumu. Vidējās paaudzes lomā uz sarunu tiks aicināts klasiskās mākslas – gleznošanas un ielu mākslas lielformāta nozares, sienu gleznojumu jeb tā dēvēto murāļu – veidotājs Ēriks Caune. Ēriks ir Latvijas Mākslas akadēmijas vieslektors. Mākslinieks ir uzvarējis vairākos mākslas konkursos gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām un veidojis atzinīgi novērtētus lielformāta sienu gleznojumus vairākās vietās Latvijā. Sarunā Ēriks atklās, kā patiesībā top grandioza izmēra mākslas darbi un kādi ir viņa lielākie radošie izaicinājumi. Kā lielu mākslas leģenda sarunai pievienosies leģendāra personība Latvijas ielu mākslā, kuras vadībā tiešā un netiešā vadībā attīstījusies Latvijas ielu māksla un grafiti žanrs Aleksandrs Mališs. Aleksands ir viens no ielu mākslas žanra aizsācējiem bijušajā Padomu savienībā. Viņš ir arī dejotājs, šovmenis, uzņēmējs un grafiti festivāla un ielu mākslas festivālu rīkotājs. Sarunā Aleksandrs pārsteigs ar trillera cienīgiem stāstiem par bēgšanu no tiesībsargājošām instancēm un krimināli riskanto ielu mākslas žanra sākuma posmu.

 • 12:00 Pērkons. Koncerts "Roks pret okupāciju", 2022.gads

  2022.gada 12.martā Cēsu pils parkā ar zināmāko pašmāju rokgrupu dalību norisinājās atbalsta koncerts Ukrainai "Roks pret okupāciju". Piedāvājam vēlreiz izbaudīt "Pērkons" uzstāšanos.

 • 12:45 Tā dzīvojam

  Rotkalis Daumants Kalniņš (2019.gada arhīvs).

 • 13:10 Tā dzīvojam

  Ilona Berga (2019.gada arhīvs).

 • 13:35 Tā dzīvojam

  Valmiermuižas zirgu stallis (2019.gada arhīvs).

 • 14:00 Āzija 360

  Kizilbejita, kas paslēpusies aiz kalniem, kartē nav atrodama. Nošķirta no pasaules, tā dzīvo, saglabājot savu identitāti. Cilvēki, tāpat kā pirms daudziem gadiem, dzīvo māla būdās, kas klātas ar sūnām un nezālēm.

 • 14:30 Āzija 360

  Saumalkola, iespējams, ir visnoslēpumainākā vieta Kazahstānā. Tikai daži par to ir dzirdējuši, un, ja dzirdējuši, tad dažādus šausmu stāstus. Daži kalnraču pilsētiņas rajoni šobrīd izskatās pēc Čornobiļas drupām. Iespējams, tāpēc vietējie iedzīvotāji Saumalkolu sauc par spoku pilsētu.

 • 15:00 Āzija 360

  Rodina ciems atrodas 70 km no Kazahstānas galvaspilsētas. Tulkojumā tā nosaukums nozīmē "dzimtene". Kazahstānā Rodina ciemu sauc par priekšzīmīgu – šeit nav bezdarba, nav noziedzības, un visur ir sastopami draudzīgi cilvēki.

 • 15:30 Āzija 360

  Lai atrastu Žazi-Keču ciematu, jāpārvar meži un kalni, jābrauc pa upēm. Kalnu ieskautais ciemats atrodas Kirgizstānas Džalal-Abada reģiona kalnu apvidū. Cilvēki te joprojām dzīvo tāpat kā pirms simtiem gadu – zemkopība un lopkopība, bez elektrības un ceļiem.

 • 16:00 Autodroms

  Televeikala skatlogs.

 • 16:30 Tikšanās vieta. Valmieras novads

  Atkārtojums. Brīvdienu ceļvedis, kas palīdzēs sakārtot nedēļas nogales plānus tā, lai pagūtu uz nozīmīgākajām tikšanās vietām Valmieras novadā. Raidījumu vada Nikija Krivāne.

 • 17:00 Latvijas stāsti

  Ar basām kājām pat uz veikalu? Ar bērniem uz mežu un ārsta vietā izvēlēties kokli? Skan mazliet neticami, bet tas ir patiess stāsts par madonieti Zitu Gailīti. Pēc profesijas zobu tehniķi, aviācijas nozares darbinieci un īstenu dabas bērnu.

 • 17:30 Izstāsti Latvijai

  Televeikala skatlogs.

 • 18:00 Sveicināti Viduskurzemē

 • 18:30 Nedēļa Jēkabpilī

 • 19:00 Runā Latgale

 • 19:30 Limbažu novads rada un dara

 • 20:00 Cēsu novads – izcila vieta dzīvei!

  Cēsu novada kultūras bagātība un ceļš uz 2025.gadu. Cēsu novads kultūras telpā Latvijā sevi piesaka drosmīgi, ar neparastām idejām un tālejošiem mērķiem. Un par to raidījuma vadītāja Keita Loreta Kronberga pārliecināsies viesojoties Cēsu novada kultūras pārvaldē, kas apņēmīgi strādā pie šīs jomas attīstības, koncertzālē “Cēsis”, kas šogad svin 10 gadu jubileju. Uzzinās vairāk par neparasto projektu “Nosūtījums uz muzeju”. Savukārt, pēc tam ceļš vedīs uz vienu no spilgtākajām kultūras telpām novadā - Zeitu Līgatnē.

 • 20:30 Paititi piezīmes

  Neskaitot kultūršoku un pāris sarežģījumus ar lidojumiem no Latvijas uz Peru, piedzīvojumu meklētāji Gundars Bojārs, Raitis Kubuliņš, Pēteris Dimants un Aija Andrejeva ir ieradušies Kusko. Taču ceļojumu džungļu biezokņos nav iespējams uzsākt bez dāvanām un pielabināšanās vietējiem ļaudīm, tāpēc mūsu četrotne dodas iepazīt seno Inku galvaspilsētu Kusko, cerībā atrast kaut ko, kas noderētu pazudušās pilsētas Paititi izpētē. Taču nez vai nozagts telefons un saplēstas bikses atvieglos šo uzdevumu.

 • 21:00 Makšķerē ar Olti

 • 21:30 Manas bērnības atmiņas

  Raidījuma “Manas bērnības atmiņas” viesis būs basbaritons un Latvijas nacionālās operas un baleta direktors Egils Siliņš. Izcils operas solists, kurš kļuva slavens arī ārpus Latvijas ar savu Mefistofeļa lomas atveidojumu Šarla Guno operā “Fausts”. Jau piekto gadu Egils Siliņš vada LNOB, kas nav viegls uzdevums, jo jālīdzsvaro radošās vēlmes, iespējas un publikas patika. Bet par Egila Siliņa bērnību jautājumus uzdos Raitis Zapckis, kurš pats operā ir biežs viesis gan skatītāju zālē, gan aizskatuvē.

 • 22:00 Aizkulisēs

  Čehova teātrī izrāde, kas skatītājus ieved viduslaiku dzīvē. Leģenda par Robinu Hudu režisores Daces Pūces iestudējumā vēsta par vērtībām tolaik un arī mūsdienās. Noskaidrosim, kas ir šīs vērtības un kāds ir sagatavošanās process izrādei, kurā piedalās 31 aktieris.

 • 22:30 Uz meža takas

 • 23:00 Stipri kā pasaule. Dok.filma, Ukraina, 2023.gads

  Iespaidīga, emocionāla dokumentālā filma, kas tapusi kara postītajā Ukrainā. Tās stāsts veidojas no kādas sievietes dienasgrāmatas, kura dzīvoja okupācijā Kijivas apgabalā, Pobedas ciemā. Dienasgrāmatas tekstu lasa ukraiņu dziedātāja Marina Kruta. Filma stāsta par ukraiņu dažādajiem likteņiem: par uzņēmēju, kura saimniecībā trāpīja ap 60 raķetēm; par vecmāmiņu, kura zaudēja kāju, slaucot govis, bet iemācījās dejot pat ar protēzi; par orķestri, kas, neskatoties uz raķešu uzbrukumiem, neatceļ savus koncertus; par jaunu meiteni, kura trīs mēnešus pirms iebrukuma izveidoja jauniešu centru; par jauniešiem, kuri atjauno mājas citiem; par brīvprātīgajiem, kas atbalsta ievainotos karavīrus un viņu izturību; par patvertni, kas gaisa trauksmes laikā kļuva par galeriju un atpūtas vietu, un par ārstiem, kuri bija spiesti bēgt no savas slimnīcas pastāvīgas apšaudes dēļ. Galvenie varoņi - parasti, bet neparasti cilvēki, no kuriem katrs jūt šo spēku - būt ukraiņiem.

Back to top