• 02:23 קלף חזק - ג'ייסון סטיית'ם

  פעולה, פשע. שומר ראש מלאס וגאס בעל כישורים קטלניים יוצא לנקום במהמרים אלימים אשר הכו ואנסו את חברתו הטובה. עם ג'ייסון סטיית'ם, סופיה ורגרה. במאי סימון ווסט (ארה''ב, 2015). (שח).

 • 04:03 לילות מנהטן - אדריאן ברודי

  דרמת מסתורין. עיתונאי חוקר מסתבך בקשר רומנטי עם אישה מסתורית המבקשת ממנו לחקור את מות בעלה במאי הסרטים. עם אדריאן ברודי, איבון סטרזובסקי. במאי בריאן דסובליס (ארה''ב, 2016). (שח).

 • 05:57 שידורינו יתחדשו בקרוב

  שידורינו יתחדשו בקרוב.

 • 06:37 כבר מתגעגעת - דרו בארימור

  דרמה. הקשר בין שתי חברות ילדות עומד למבחן כאשר אחת מקימה משפחה משלה והשנייה מגלה שהיא חולה בסרטן השד. עם דרו ברימור, טוני קולט. בימוי קת'רין הרדוויק (בריטניה, 2015).

 • 08:29 שם המשחק - בן אפלק

  מותחן. צמד עיתונאים חוקרים עובדים לצדו של בלש משטרה, ויחד הם מנסים לפתור את תעלומת הרצח של העוזרת של חבר קונגרס אהוד, שהייתה גם המאהבת שלו. עם ראסל קרואו, בן אפלק. בימוי קווין מקדונלד (ארה''ב, 2009). (שח).

 • 10:35 קונאן

  פעולה. רימייק לסרט המצליח של שוורצנגר על קורותיו של קונאן, לוחם אגדי שיוצא למסע נקמה במנהיג ברברי אכזר שהשמיד את הכפר שלו כשהיה ילד. עם ג'ייסון מומואה, רון פרלמן, בימוי מרכוס ניספל (ארה''ב, 2011). (שח).

 • 12:27 האלוף הראשון

  דרמה. בתחילת המאה ה-19, איגרוף היה ספורט מלכים, והמתאגרף הצעיר ג'ם בלצ'ר נלחם להפוך לאלוף אנגליה. לאחר תאונה, הוא צריך להוכיח עצמו שוב. עם מאט הוקינגס, ראסל קרואו. בימוי דניאל גרהאם (בריטניה, 2022). (שח).

 • 14:14 הנבחר - דנזל וושינגטון

  בחברה פוסט אפוקליפטית, נווד נלחם את דרכו ברחבי אמריקה על מנת להגן על ספר קדוש המכיל את הסודות להצלת האנושות. עם דנזל וושינגטון, מילה קוניס. בימוי האחים הוגס (ארה''ב, 2010). (שח).

 • 16:11 התן - ברוס וויליס

  מותחן. טרוריסט ידוע לשמצה המכונה ''התן'', נשכר לרצוח את ראש ה-FBI. היחיד שיכול לזהותו הוא חבר לשעבר במחתרת האירית הנמצא בכלא. עם ריצ'ארד גיר, ברוס וויליס. בימוי מייקל קאטון-ג'ונס (ארה''ב, 1997). (שח).

 • 18:15 פלה

  סיפור ביוגרפי על עלייתו של הכדורגלן משכונות המצוקה של סאו פאולו ועד הובלתה של ברזיל לניצחונה הראשון בגביע העולם. עם וינסנט ד'אונופריו, אדריאנו אראגון. במאי ג'ף זימבליסט (ארה''ב, 2016). (שח).

 • 20:02 ציידי האוצרות - ג'ורג' קלוני

  דרמה. במלחה''ע ה-2 יחידה של חיילים מקבלת משימה יוצאת דופן להציל יצירות אומנות חשובות ולהשיב אותן לבעליהן החוקיים. עם ג'ורג' קלוני, מאט דיימון, קייט בלאנשט, ביל מארי. בימוי ג'ורג' קלוני (ארה''ב, 2014). (שח).

 • 22:00 מים לפילים

  דרמה. סטודנט לווטרינריה זונח את לימודיו לאחר מות הוריו ומתחיל לעבוד בקרקס, שם הוא מתאהב באישתו של בעל הקרקס, אדם אלים שכולם מתעבים. עם רוברט פטינסון, ריס וויתרספון. בימוי פרנסיס לורנס (ארה''ב, 2011). (שח).

 • 23:59 שכנים 2 - סת רוגן

  קומדיה קורעת מצחוק בכיכובם של סת רוגן, קלואי גרייס מורץ וזאק אפרון. זוג צעיר שרוצה לעבור לפרברים, מגלה שקשה למכור את הבית כשאחוות בנות פרועה עוברת לגור בשכנות אליהם. בימוי ניקולס סטולר (ארה''ב, 2016).

HOT CINEMA (Hot Cinema) - израильская компания, работающая в сети кинотеатров и развлекательных комплексов.

"HOT CINEMA" была основана «Глобус Макс» в 2007 году как сеть кинотеатров и развлекательных комплексов в Израиле. Это было партнерство бизнесмена Беннет Каплана, владелец комплекса The Max Entertainment Palace в Эйлате, с кинорежиссером Йорамом Глобусом, владельцем сети кинотеатров Globe Group, который также был генеральным директором. В 2010 году компания прошла процесс ребрендинга, который включал обновление логотипа и имиджа компании. В середине 2014 года группа во главе с Беннетом Капланом купила акции компании, принадлежащие yoram Globe, и с тех пор полностью владеет компанией. Кинотеатры сети Globe Group перешли под контроль Globe Max и соответственно брендировались.

Еще в 2014 году компания стала дистрибьютором фильмов Warner Bros, Universal и Paramount в Израиле. За 2010-2015 годы компания знала о значительном росте продаж билетов во всех филиалах сети, что побудило генерального директора ускорить процесс роста. Несмотря на отличные результаты бизнеса, в конце 2015 года в руководство компании были внесены изменения из-за спора между владельцами. В декабре 2018 года группа Alco подписала соглашение с «Haute». В рамках соглашения сеть изменила свое название на «HOT CINEMA».

Back to top